Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar burda ben sizleri bi aile gözünde görüyorum ve burda herkes sorunlarını aile ortamında paylaşır gibi paylaşıyor,arkadaşlar benim sorunum kaslarda gerilme var yürümede ister istemez bozuk diyecegim aşırı terleme var bu sıkıntı yüzünden dogru düzgün bi yere gidemiyorum gitsemde atlet sırıl sıklam duruyorum ertesi gün grip üşütüyorum malesef arkadaşlar kafamda sorun yaptıgımdanmı bu sorun var yardımcı olursanız sevinirim a.e.olun..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Psikolojik bir etki de olabilir ama, bana daha ziyade kaslardaki gerilme neden oluyor gibi geldi.

Deodornat kullanmak ve ter çeken tişortlar (adidas'ın vs. böyle ürünleri vardır) giymek daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

pisikolojikolarak bir şeye takılırda o konuda başarısız olma veya önemli ortamlarda kişinin kendine güvensizliği başarısızlığı,beklentilerinin olmaması aşırı terlemeyi arttırır. öyle durumlarda derin derin nefes alıp verin rahat olmaya çalışın dikkatinizi farklı şeylere yöneltin terleme durur ama kas gerilmeleri ve bunun verdiği sıkıntı da terlemeyi arttırır.penye türü şeyler sizi rahatlatacaktır.
    Her gün, en az iki litre su için. Anti bakteriyel özellikli sabunla banyo yapın.

. Ter kokusunu önlemek için, deodorantı yıkandıktan sonra, temiz cildin üzerine sıkın.
    Ancak terliyseniz deodorant kullanmayın. Çünkü deodorant terle birleştiğinde daha kötü bir koku oluşmasına yol açıyor.

. Koltuk altı tüylerini, uzamadan, düzenli olarak temizleyin.

. Aşırı terden dolayı nemlenen ayakkabılarınızı kuruyuncaya kadar tekrar giymeyin.

. Pamuk ya da keten kumaştan yapılmış kıyafetleri tercih edin.

. Terleten iç çamaşırları kullanmayın.

. Sabah ve akşam ayaklarınızı yıkayın. Sentetik ayakkabı ve çorap giymemek gerekir.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar allah razı olsun bülent kardeşim ben şuan öyle bi imtihandayımki anlatayım babam emekli oldu felç şuan yatalak,abim ilkokul 5.sınıfta ameliyat oldu ben yokdum dünyada ameliyattan sonra kaslar tetiklemiş şuan yatalak ben yanlarından biyere ayrılamıyorum inan şuan bile yazarken ter içinde kalıyorum allah büyük ne yapacagım bilmiyorm evden çıkamıyorum evlenemiyorum işe gidemiyorum annem var ama hasta hangi birine baksın