TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aelagoz Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Elagöz
    Son Giriş
    27.04-2018
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    08.07.2013 Tarihinde Ankara Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesinde BEYİN PİLİ Ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra çok belirgin bir iyileşme görünmüyor ama ben de terleme olayı yok eskiden çok terlerdim. ilaçlarıma gelince Lioresal 10 mg 3x3 alıyordum simdi 1x2 alıyorum Artane 2x0,5 iken simdi bıraktım Ben ağrılarım çok fazla olduğu için sol koluma Hacettepe’de botox iğnesi yaptırıyorum. ameliyattan sonra kasılmalarım çok az olsa azalma oldu ama konuşma bozukluğu ve yürüme güçlüğü çekiyorum bu yüzden beyin pili iptal ettiler şimdi ameliyat öncesi halimi çok arıyorum. Allah sabrımızı versin.
    AHMET ELAGÖZ – 536 777 85 80

Üye
    tolgayorgun Avatarı

Son Giriş
    07.10-2020
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@çilekk

Öncelikle çok geçmiş olsun ALLAH yardımcın olsun sen tıp fakültesindemi taktırdın beyin pilini?

bende tramvatik distoni hastasıyım 3 yasımdan beri şuan 27 yasımdayım ve eskişehir tıp fakültesinde beyin pili takma kararı verildi ilk başta herşey çok iyiydi aralık ayında yani 3 ay önce beyin pilini takdıracaktı doktor bana 3 4 ay boyunca pille alakalı hiç bir bilgi vermedi sadece %55 %60 istemsiz haraketleri azaltacak dedi daha sonra testler sonuçlar sonunda pil takılmadan 1 gün önce bir dosya verdiler dosyanın üzerinde ne yazmıyor ki bile bile azraile bırakıyorsun kendini ha belki bukadar riskli değildir orada %1 %3 riskler yazıyordu fakat bunları doktorla konuşduğum zaman bana hiç hoş olmayan konuşmasına şahit oldum hem bana okadar aylarca risklerini söylemedi hemde bilgi almak istediğimde sen soru sormaya başlamışsın anlaşılan kararsızsın seni taburcu edelim kesin kararını verirsen ozaman gel dedi

bu %1 %3 riskler meydana gelmiş şeyler olan şeyler yazıyor burada bizde hiç denk gelmedi ama olabilirde diyor kabaca riski ne bunun dedim şimdi %1 örnek veriyorum bu sana denk geldiği zaman %100 oluyor demi falan dedi moralimi bozdu attı masada kalma riskin inme gelmesi felç olması riskleri var dedi yani anlayacağın doktor daha pili takmadan diri diri öldürdü hem bu istemsizsiz haraketlerini yoketmeyecek + senin sorunun ustunden yıllar geçmiş çok bişey bekleme diyor

ha belki haklı tecrübesi var doğru söylüyordur ama öylede olsa bir doktorun hastanın umudunu kırması onu tamamen çıkmaza sürüklemesi ikilemde bırakması hoş değil beyin pilini takdırmaktan vazgeçtim zaten takdırıp pişman olanlarınıda gördüm olmayanlarınıda beyin pili takdırırken herkez iyice düşünsün ve doktorunu çok iyi seçsin

Üye
    B.Y.F Avatarı

Son Giriş
    11.02-2019
    Saat
    18:46
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

SLM ARKADASLAR on yılı aşkın suredir yaygın servikal distoni hastasıyım.ilk beyin pilini denizli pamukkale universtesiinde taktırdım. benim kasılmalarım boynumda, konuşmamda ve ses tellerime dugru ilerledi.defalarca pil ayarı yaptırmama ragmen,pilden hiç bir fayda bulamadım, sadece bi kaç kez % 100 düzeldim.bu düzelme saddece bir kaç gün sürdü. ilk pilde olur dediler ama 2. pilde çok ümidim vardı.

2. pili eskisehir tıp fak. degiştirdim yine ayar yaptırmaya basladım. ama hiç bir fayda bulamadım. keşke hiç taktırmasaydım. eski halimi çok arıyorum. şu anda pilim kapalı çünki faydası yok. 7 yılı aşkın süredir gittigim doktorum. PROF.DOÇ. DR. CENK AKBOSTANCI NOROLOJİ. ANKARA İBNİ SİNA da görev yapıyor 2 hafta önce botox olmaya gittim konuştum pili çıkarttırma kararı aldık. cenk hoca distonide türkiyede ilk sırada yer alan DR. ÇOK GÜZEL BOTOX yapıyor.tr nin her yerinden hatta azarbeycan gürcistan fransadan gelen hastalarla tanıştım. cenk hocayı herkese ısrarla tavsiye ederim. ve özeline gitmenizde bir tavsiyedir. 10 numara birisidir. çok bilgilidir.

detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana buradan yada özelden yazabilir antalyada yaşıyorum. herkese çok geçmiş olsun.

Üye
    İpekk_ Avatarı

Son Giriş
    19.04-2018
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar. Babam 8.9 yıldır distoni hastası. Boynu arkaya doğru kasılıyor. Eliyle devamlı boynunu tutmak zorundaa yürüyüşünü de boynundan dolayı etkiliyor. 3 ayda 1 Hacettepe de botox iğnesi vuruluyor. Ama ne yazik ki fayda göremedik. Doktor hastane önerecek gittiği doktordan fayda gören Allah için ulaşsın. Zor bi hastalık. ALLAH herkesin şifasını versin

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    12.11-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bende servikal distoni hastasıyım ben bu illetten kurtuldum sayılır bu hastalıgın nedeni gömülü halde bulunan 20 lik dişler ve diger dişlerde bulunan sorunlar benimki 20 lik diş ten çıktı çektirdim şu an rahatım 1,5 senedir botoksa gitmiyorum %90 oranında düzelme oldu şu an çok şükür rahatım konuşmak isteyen arkadaşlar 05426901924 bu numaradan bana ulaşabilir elimden geldigi kadar yardımcı olurum herkese acil şifalar diliyorum

Üye
    Ferhat43 Avatarı

Son Giriş
    27.01-2021
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer mala bu 20 lık Diş konusunu biraz detaylı anlatirmisin doktorun kim hangi hastanede tedavi oldu

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    12.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam servikal distonide sorun çene yapısı ve dişlerden kaynaklanıyo ilk başlarda kimse Bi teşhis koyamadı botoks igne masaj fizik tedavi hiç biri işe yaramadı en son gittiğim doktor sorunun 20 lik dişin yan çıkmasından dolayı o bölgedeki kas ve sinirlere baskı yaptığını söyledi ve bu dişin çekilmesini istedi dişi çektirdim ve tedavi gördüm inşallah önümüzdeki ay son seansa gidicem %85 90 rahatım şu an konuşmak isterseniz tlfn numaram 0542 690 1924 elimden geldigi kadar yardımcı olurum herkese acil şifalar

Üye
    tremor Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    21.01-2021
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bendede çene yapısı sıkıntılı 2000 yılında tüm dişler kaplama oldu 2016 yılında kaplamalar yenilendi gömülü bir dişim var diş hekimi tamamını çekememişti,ömer malanın yorumu tüm düşüncelerimi değiştirdi, doktoruma bir danışmayı düşünüyorum, bendede çocukluğumdan beri vucutta titreme var 2012 yılında esansiel tremor tanısı geçen hafta servikal distoni olarak değiştirildi , birkısım tetkikler verildi beyin pili düşünüyorlar, gerçi vermiş olduğu gen tahlilini yapan araştırma hastanesi bulamadım henüz, bu memnuniyetsiz yorumlardan dolayı çok kararsızım,ne yapmalıyım, bukadar mı başarısız bir operasyon?

Üye
    Ömer mala Avatarı

Son Giriş
    12.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar normal bir dişci bunu anlamıyor ama çene cerrahı yada ortodontiste de danışarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz benim gittiğim doktor teşhisi koydu o yönlendirdi çene cerrahına Mustafa karakan doktorun ismi netten yazınca çıkıyor herkese acil şifalar

Üye
    tremor Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    21.01-2021
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Çok şükür dbs ameliyatım gayet iyi geçti 3gündür daha önce kasılmaların yol açtığı gece uyanmaları ve ağrılar ortadan kalktı pil şuan aktif fakat tam ayarlı değil diye biliyorum bir ay sonra ayar İçin gideceğim titremede şimdilik bir miktar azalma var göreceğiz bakalım bu arada Marmara eah da Fatih hoca yaptı ameliyatı ekibi genel olarak iyi benim gözlemlediğim üç asistan tabi burdan isim vermek olmaz mesleği farklı anlamışlar tam bir kasıntı abideleri Fatih hoca tam bir idealist meslek ömründe başarılar dilerim noroloji hocam dilek hanımağa çooooookkkk teşekkür

Üye
    harunbasata Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba bende essansiyonel tremor mevcut Ali zırh hocaya muayene sonucunda dbs onerdi su an calisiyorum engelli raporu beyin pili icin yuzde kaç oran veriyor bilgi veririmisiniz ellerde ve başta tremor mevcuttur

cok geçmiş olsun Acil şifalar dilerim birkac sorum olacak iletişime gecebilecegim telefon bilgisi gonderebilirmisiniz teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12