Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sezgin. Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    29.06-2013
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm. relpax 40 mg tablet dene .iyidir 50 tl civarında. başka bide avmigran tablet var ama bagımlılık yapıyor.5 tl civarında.kısacası aldıgın hapların içinde TRİPTAN maddesinin olmasına bak .bu madde yoksa o hap bir işe yaramaz .migren agrısını durduran madde TRİPTAN dır. geçmiş olsun

Hapları baş agrısı başlamadan almalısınız .migren kendini hissettirir .hisseder etmez hapınızı yutun .başınız agırmaya başladıgında yutarsanız yine bir işe yaramaz.

Üye
    yaman9329 Avatarı

Gerçek Adı
    hikmet yumurtacı
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Migren ataklarımı hiç bir ilaç kesmiyordu başvurmadığım akupunkturcu. masaj terapistleri kocakarı ilaçları bitkisel ilaç kalmadı.bir arkadaşım televizyonda görüp bir beyin cerrahına yaptırmış botoks duyunca bende gittim parası pulu gözümde değildi.çok şükür Allahın-ma şimdi eskiye oranla bin kat iyiyim hamdolsun.insan içine çıkmaya başladım resmen.ben faydasını gördüm isteyen olursa doktorumun adını veririm.hayırlı günler.

Üye
    appuk77 Avatarı

Gerçek Adı
    makbule
    Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimde senede 4 kez tutar acillik olurum ozmn direk serum 7 dk ağrı gidiyor yada dikloron iğnesini tavsiye ederim iğneyi oldukdan snr da karanlık ve sessiz ortamda yatmakdır migrenin çaresi yok yaş geçdikçede dahada ağırlaşıyor.birde asla mideyi boş bırakmamak açlık stres direk migreni tetikliyor @SEDNA çok geçmiş olsun tek değilsin

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234