Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 109 mesajın 106-109 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    21:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @1-İZMİR

Hemşerim yardımcı olayım sana ben 2011 yılında oldum ameliyetı 6 cm lık bir uzatma yapıldı (tek ayak) iyileşme sürem 1 sene de bitti kemigin oluşmasıda dahil 9 eylül de oldum Hasan hoca yaptı ameliyatımı

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kemik uzatma ameliyatı olmayı düşünenler varsa özel hastaneleri araştırırken birde istanbul baltalimanı kemik hastanesine de gidebilirsiniz devlet hastanesi olduğundan sgk karşılıyor randevu almayı düşünenler hemen alsınlar çünkü sıra oluyor geç bir tarihe verilebiliyor.

Üye
    Whovian98 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar meraba 98 dogumluyum 13 yasinda trafik kazasi gecirdim dizimdeki femur kemigi kirildi ancak kaynadiktan sonra farkettikki bacagimda 3 cantimlik kisalik ve egrilik olusmus belimde skolyoz baslangici var baltalimani kemik hastanesine gittik doktor ameliyat olmami soyledi suan 17 yasindayim ve universite sinavina giricem bu yuzden ameliyata bi sene aonra girmek istiyorum zaten sirayida oyle bir tarihe ayarlicaklar yalniz korkuyorum amrliyat surecini pek bilmioyorum hem egrilik hemde uzatma ameliyati cok uzin bir surecmidir tecru leriniz ve bilgilerink bekliyorum.

Üye
    didemuhammed Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @masivamm

doktorun ıyı sec derım ama olmada derm helekı KAYSERI MEMORIAL HASTANESI MEHMET HALICI DANUZAK DUR bızede aynısnı dedı. hep yalan dolan boyun cok kısa deglse olma bnce

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678