Sayfa 5 / 12 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 166 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aykac20 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar yorumlarınızı 5 aydır takip ediyorum..10 yıldır boyun fitigi hastasıydım. 10 mayısta tutuldum.5 Dr gittim ameliyat dediler.doğuda görev yaptigimiz için fizik görmemiştim. .ameliyat işlemlerini gatada başlatılar.. ve bir taraftan bir umut fizik başladık. ..acil birsey olursa hemen gel dediler. .fiziğin15.günü sabah yataktan kalktığımda sağkolum felc olmus ve şiddetli bir ağrıyla uyandım ...1 hafta felc yattım ..çok kötü günlerdi. .ve 7 temmuz günü ameliyat oldum gözümü açtığımda felc olan kolum geri geldi fakat hasar bıraktı suan 3 ay oldu ameliyat olalı basparmagim ve işaret parmağımda boynuma kadar ilerleyen bir uyusukluk his kaybı hic azalmayan kaslarda erime kasılma seyremeler ve reflekslerimde zayıflık az birazda kuvvet kaybi var zamanla geçeceğini fakat hasar da kalabileceğini söylüyorlar mesala uyusuklugum his kaybim ve reklekslerimin eskisi gibi olmayacağını hem fizik ci hem Dr.söyledi. .suan kolum benim degil sanki..ıdarelik bulunuyor yanımda gibi hissediyorum.. Ltf sizden ricam eğer Dr. Ameliyat diyorsa biran önce olun ve kurtulun ilerlemiş boyutları iyi sonuçlar açmıyor. .allah şifa versin herkeze sonunda sunuda eklemek isterim bu Halime de sukur ameliyat öncesi kabus gibiydi ...

Ameliyatinada gelince çok iyi bir dr.bulmanızı tavsiye ederim..3 saat sürüyor protez takiyorlar tabikide hafif boyun agrilari niz oluyor fakat öncesine göre zor değil ...Bu ağrıların olacak dedi Dr. Çünkü sonuçta o bölgeye protez taktik dedi..biraz dinleyince geçiyor. Kisacasi Sonuçları ameliyatından daha zor.ama gerçekçi olmak gerekirse ameliyati 3 saat sürüyor felc oldugunuz zaman ömür boyu sürecek. ..

Üye
    Seherrr Avatarı

Son Giriş
    28.03-2016
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 1 hafta once boyun fitigi ameliyati oldum 2 tane disk takildi ve kirecler kazindi doktorum omuzlarimin agriyabilecegini soyledi ama benim sirtimda agri ve kasilmalar var ilaclari kullandigimda iyiyim ama ilaclarin etkisi gecinci yeniden agrilarim basliyor ne kadar daha surer bu agrilarim acaba lutfen bilgi verirmisiniz

Üye
    Aykac20 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok yenisiniz daha... seher hanim sabır ve zaman ...benim 3ay oldu ameliyat olali daha hafifde olsa ağrılarım var...bazen arasıra agri kesici içirecek kadar oluyor ...ağrıların gittikçe azalacak ama ltf kendinizi çok dikkat edin....ani hareketlerden sakının 1 sene ... doktorunuzun verecek oldugu egserzizleri aksatmadan yapin sizi rahatlatacaktir...acil sifalar

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Boyun fitigi için Susam yagi aci elma yagi bulunmaZ bir nimettir ameliyata gerek.kalmaZ sahsen ben bu yaglar sayesinde ameliyat olmadim

Üye
    Seherrr Avatarı

Son Giriş
    28.03-2016
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tsklerrr aykac bey ben nöralterapi yaptiriyorum ve agrilarim yok denecek kadar az artik

Üye
    özgür svs Avatarı

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim ?
    @yaman9329 @akremzi

Üye
    Beren48 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    Mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar arkadaslar bende ufak bi meraktan dolayi tesaduf buldum bu forumu ve hemen tum yorumlari okudum.yaklasik 10-15 senelik bir boyun fitigim var ve ta ilk gunden ameliyat denilen bi fitik.senelerdir hic sorunum olmamisti taki bir buck yil oncesine kadar .cok yogun stresli oldugum bir yildi( belirtmeden gecemeyecegim kesinlikle stres tetikliyor)kolumda gucsuzluk elde uyusma ve yogun bas agrisi .ve doktora gittim dedim cok eski fitigim var yillardr mr cektirmedim son durum ogrenmek istiyorum.neyse mr sonucu son evre bir fitik ve acil ameliyat hemen felc olursun.bir degil iki degil belki bulundugum bolgede dort bes dktora gosterdim hepsi cok acil beklemeye gelmez felc olursun.yine bu zamanlardi hatta diyorum gurbetteyim iki cocuk var bari yariyil tatilini bekleyim ameliyat icin doktorlar kesinlikle olmaz diyor.herneyse bu arada cd leri istanbul vs yerlerde doktorlarada yolladim.ve benm moral sifir psikolojim bozuk ameliyat olmazsam felc olacam olursamda olma olasiligim yuksek ve biliyosunuz boyun fitignda omuzdan asa felc riski var.neyse bu psikolojyle nette uzun arastrmaya girdm.bircok yorum okudum bircok doktor arastrdim ve izmirde bir doktor buldum.sirf hasta yorumlarndan tum riskli ameliyatlari basarmis.baska doktorlarin cesaret edemedgini etmis felan.randevu icin aradik doktor yurtdisi seminerinde bir ay sonraya gun veriyolar.benm durum acil ya esim baska doktora gidelim diyo ben israrla bu doktora gidecem diye bekliyorum.neyse randevu gunumuz geldi ve ben artik dedim buda ameliyat derse olup gelecem.hazrligimi ona gore yaptim valizimi aldim cocuklari emanet ettim ve gittim.doktorumuz gercekten adam gbi adam.muayenede bakti mr ve beni sasirtti.dediki evt fitik var ve baya kotu.ellerimde fizik muayene yapti ki o zamnlar isaret ve bas parmagimi sıkamiyodum.dedi fizik bulgularn cok kotu degil.ben direk ameliyat onermiyorum oncelik tedavi .once hap olmadi boyundan igne tedavisi oda olmazsa ameliyat oyle.dedimki tedavisimi varmis bunun olmaz olurmu dedi ilaclarla basi yapilan sinirleri tedavi ediyoruz ozamnda agri ve gucsuzluk geciyor.ben saskin tabi ve dedimki ya felc olursam cok kisiye gittim hep acil dedi.doktor guldu ve dediki suana kadar daha hic felc oldum diye gelen hasta gormedim.ameliyat sonrasi olan gordum ama dedi.ilaci tam iki ay kullandim ilkay tum sikayetlerim gitti.ikinci aydan sonra tedavide bitti aradan iki yil gecti ustune hamile kaldim bebegim 9 aylik dusunun.hicbir sıkıntim yok bu hafta tekrar randevu aldim hafif bas agrim var kontrol amacli.bu arada belirtmeden gecmeyim bu bahsettgm hastane ozel hastane ve hani doktora guvenme sebebimde bu esas.3 bin tl ameliyat yerine 100 tlye muayene ucretiyle sonuc aldim yani para icincogu cok seyi yapiyor onu anlatmak istedim.kusura bakmayin ayrica cok uzun oldu ama tumayrintisiyla anlatmak istedimki benmle ayni dusunceleri yasayan varsa hic korkmasin ama doktorunu bulsun.yardimci olmak isterim isteyenlere

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@Beren48

izmir de hangi hastane ve doktor acaba. benim de bildiğim ve gittiğim bir doktor var ama benim ağrılarım geçmedi maalesef.

Üye
    Beren48 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şifa hastanesi.sizin doktorunuzun ismi ney

Sizin doktorun ismi nedir acaba.izmirdeyseniz kesinlikle tavsiye ederim gidin derim ben mugladan gidip geliyorum ve yarin gidecegim tekrar.

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@Beren48
    Benim doktor Özgür Akşan. özel tınaztepe hastanesinde. o da kesinlikle mecbur kalmadıkça ameliyat önermiyor. çok çok iyi bir hekim kendisi.

Üye
    Beren48 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Him arastramalarimda bu ismi hic duymadim.benim doktorum izmirde ilk 3 te bi gorusun derim.ne gibi tedavi uyguladi peki size.ayrica forumda yeniyim doktor ismi vermek yasakmi deglmi bilmiyorum

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@Beren48 doktor ismi forumda veriliyor. sorun yok yani. ben boyun fıtığı ameliyatımı özgür akşan ile tanışmadan önce olmuştum. dirsekte ulnar sinir sıkışması tekrarladığı için kendisi ile tanıştım. mükemmel bir insan tavsiye ederim.

Üye
    Beren48 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim doktorum guven cıtak.ve bende cok memnunum eger agrilariniz devam ediyorsa bi gorusun derim.bircok sehirden gelen var bu doktoraki siz izmirdesiniz kesinlikle degerlendirin derim

Üye
    ozgurbdr Avatarı

Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    mugla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,bende mugla da yaşiyorum..10 senedir boyun fitigi cekiyorum..ve artik son noktaya geldim..pazar gunu ameliyata girecegim ama cok korkuyorum..

Üye
    Saliha85 Avatarı

Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle hepinize/hepimize acil şifalar dilerim.. Ben de 2 hafta önce normal bir tutulma, sırt ağrısı ve sonrasında kola yayılan dayanılmaz ağrı sonrası doktora gittim. MR sonuçlarını 3 beyin cerrahı ve bir fizik tedavi uzmanı gördü ve ortak görüş ameliyat olmam yönünde. Kolumda güç kaybı var ve 2 haftadır ağrı kesici kas gevşetici iğneler ile yaşıyorum. Ancak bu iğneler de midemde rahatsızlığa sebep olmaya başladı.. Doktorum 1 hafta fizik tedavi deneyelim, iyileşme olmazsa ameliyat dedi.. Önümüzdeki hafta belli olacak.. Benim sormak istediğim ameliyat olan arkadaşlara, 1. Hangi yöntem ile ameliyat oldunuz? En çok kullanılan yöntem platin takılması mıdır? Ve bu yöntemde platini kayma ihtimali nedir? 2. Özellikle ameliyatın üzerinden birkaç ay ya da yıl geçen arkadaşlar sorunlarınız tamamen çözüldü mü? Hala ağrı yaşayanlar ya da ameliyat sonrası problem yaşayanlar tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim.. Herkese güzel, sağlıklı günler dilerim..

Sayfa 5 / 12 İlkİlk 123456789 ... SonSon