Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SENEMDİKMEN Avatarı

Gerçek Adı
    senem
    Son Giriş
    21.03-2012
    Saat
    10:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim cp li 3 yaşında kızım var emekliyor ama tamamen bağımsız oturamıyor
    kızıma bu hafta özel bir hastanenin sağlık kurulunda rizotomi ameliyatı olması söylendi

etrafında bu ameliyatı olan varmı varsa ne gibi yararı yada yan etkisi oldu birde biz refleksilojiye gitmeye başladık bunda faydasını gören varmı yardımlarınızı bekliyorum elimden başka birşey gelmiyor çok üzlüyorum cevablarınızı bekliyorum...saygılar

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Senem hanım öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.cp hastalığıyla ilgili çok fazla bir bilgiye sahip olmasamda,bazı durumlarda özel hastanelerimize ne kadar güvenebiliriz sorusunu aklımızdan çıkarmamamız gerektiğini düşüyorum çünkü hepimiz duyuyoruz özel hastanelerde yaşanan olumsuz durumları.bilemiyorum kızınızı öncelikle üniversite hastanesine götürdünüzmğ? şayet götürmediyseniz,hiçbir yere gitmeden öncelikle üniversite hastanelerine gitmenizde çok yarar olacağını söyleyebilirim.
    bu benim acizane tavsiyemdir Senem hanım.

Üye
    fehmi Avatarı

Son Giriş
    25.03-2012
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet oğlum sonunda rizotomi ameliyatı oldu iyi geçti şimdi daha rahat ağrıları ve kasılmaları tamamen ortadan kalktı
    arkadaşlar mehmet özek rizotomi diyorsa mutlaka yaptırın çünkü iyi sonuç almayacak hastaya zaten yapmaz .yarar görecek hastaya uyguluyor.neticede bu ameliyatı olan arkadaşlarımın 2 çocuğuda yürüdü.darısı benim oğluma.

Üye
    büşra 2220 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus Emre
    Son Giriş
    06.01-2015
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aranızda Selebral palsi olup rizoTom
    i ameliyatı olan var mı
    Benim oğlum Selebral palsi fizyoterapist imiz özcan kalkan
    Daha 14 aylık .
    Ne dert bişeymis evladının böyle olması

Üye
    selson Avatarı

Son Giriş
    05.02-2015
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim kizim serebral palsili, yurt disinda rizotomi ameliyati yaptirdik. Cok sorunsuz bir operasyon oldu, spastisiden tamamen kurtulduk. Kas gucsuzlugu icin yogun fizik tedavi goruyoruz. Memet Ozek'in yaptigi rizotomi ameliyatlarinin sonuclarinin cok da basarili olmadigini bircok doktor, ortopedist ve fizyoterapistten duydum. O nedenle ameliyat karari almadan once cok iyi dusunun.