Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ameliyat olmam gerekiyor. Tarık Yazar'a muayne oldum ve karar veremiyorum. Ameliyat mı? Nasıl bir insandır kendisi ve felçli olan hastası var mıdır? Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

Üye
    göktaş Avatarı

Son Giriş
    10.03-2012
    Saat
    22:55
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle tavsiye ederim, prof. ve Ankara Üniversitesi Anabilimdalı Başkanı kendinden emin, güler yüzlü ,alçakgönüllü İzmir gibi yerden kalkıp Anakara'da oğlumu Tarık Yazar'a emanet ettim .Referansla kendisine ulaştık bir insan bu kadar alçakgönüllü olur.Elimizdeki verilere bakarak durumun çok ciddi olduğunu söyledi biz başka hocalara da danışalim mı hocam dediğimizde bize kullandığı ifade aynen şuydu:'Aynı durumda oğlum olsaydı yine ben ameliyat yapardım.'dedi.Bu cümle bizi çok rahatlattı.Tarık Yazar'ın ameliyatından önce sol bacağı tutmayan oğlumun şu an durumu çok iyi. Kendisine minnettarız. Zaten ilk karşılaşmanızda size o güveni vereceğine emin olabilrsiniz.