Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar fromlarda gezinirken bi arkadaşın haberini okudum tedavi hizmetleri kurulu neden iyeleşemiyorum servisi kurmuş ya benim uykusuzluk için gitmediğim kullanmadığım ilaç kalmadı enson errenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin başhekimi uzmanmış ona yönlendirdiler beni beni, ailme dinledi bi ilaç yazdı 2. ay oilacı 125mg çıkarmamı söyledi 3. ay gittiğimde kusura bakma biz seni uyutamıyoruz sen kendine başka bi hekim ara diyerek postaladı şimdi uykuya dalabilmek için çeşitli ilaçlardan spsyal yaparak zorla dalıyorum inşaallah o arkadaşın yazdığı konu bütün devlet hastanelerinde hayata başlarda bende servise gidip ben neden uyuyamıyorum diye soracam saygılar selamlar

Üye
    masato Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    prof. dr ahmet marankiye de danısmanı öneririm. Madem tıb deva olmamıs bide bitkisel ürünlerden istifade et.

uyuyacam diye kafana takma. biseylerle oyalan uyku kendisi basar zaten sen uyuyacam diye belli saatte yatarsan asla uyuyamazsın. kasma kendini rahat bırak