Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aymelek64_64 Avatarı

Gerçek Adı
    aymelek
    Son Giriş
    05.09-2013
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar

kalça çıkığı ameliyatı değilde kalça çıkığı bulunup yeni yöntem olan motorlu çivi ile ayak uzunluklarını eşitlemek için ameliyat olan var mı?

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu konuda size mesleğim(ortopedi ve beyin cerrahi cerrahi implantlar(platin) satıyoruz hastanelere bilgi veriyim(bende üst extremitede wolkmann is kemik kontroktörü)engellisiyim.
    kalça çıkığı(DKÇ)doğuştan kalça çıkığı çalışmış olduğum ortopedistler bu tür ameliyatları nasıl yapıyor.
    hasta için ne tür cerrahi gişimde bulunuyor.bunu hastanın yaşına göre hastalık tanısına göre teknolojinin en son modeli olarak bilgilendirmeyi bildiğim kadarıyla sizlerle paylaşayım.dkç tanısı olan hastaya yaşı itibariyle 18 yaşından sonra(ağrıları çok sıklaşmışsa) total kalça protezi önerilir.bu protezin ömrü hasta iyi kullanırsa 20 yıl civarındadır derler hocalar .birde malzemenin kaliteli olması gerekir.şu anda motorlu çivi ameliyatı diye herhangi birşey yoktur.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    21:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktoruma en son gittiğimde bi bayanla tanıştım kalça çıkıklığı bulunum uzatma ameliyatı olmuş onun uzatma işlemi ameliyat sırasında olmuş yani birden uzatmışlar 3cm kemiğin arasına sihaz yerleştirmişler bilgi m bu kadar yapan doktorda 9 eylül üni Hasan Havıççıoğlu

Üye
    aymelek64_64 Avatarı

Gerçek Adı
    aymelek
    Son Giriş
    05.09-2013
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zaman ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekküer ederim arkadaşlar ben şuanda ameliyatı düşünmüyorum.önerdiğiniz doktora muayne olmak isterim bilgi almış olurum iyi akşamlar