Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 71 mesajın 61-71 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar bende saga kalca ankilozu saga ayakta 5 cm. kisalik var saga dizde hareket cok az saga kulak 92h. k.50 sol kulak 11h.k5. saga bilekte 3 santim incelik saga diz 2 santim ince bu verilere gore heyete yuzde kac rapor alabilirim tsk. ederim

Üye
    sonsuzküs Avatarı

Son Giriş
    20.11-2015
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar emg korkulucak bişey değil. dua edin Allahtan sonuçlarınız iyi çıksın. varsın olsun azcık canınız yansın ama sonuçlarınız güzel çıksın inşallah.

Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

emg yapildi once elektirik verildi2 saat sonrada ineli tes yaptilar bu tam tip iskencesi yarin heyete girepcem bacaklarim halen agriyor sinek isirigi diyil esek arasi sokmasi yaw

Üye
    KIRMIZI GUL Avatarı

Gerçek Adı
    Nesrin
    Son Giriş
    27.05-2017
    Saat
    19:14
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor almak adına gittiğim devlet hastanesinde banada yaptılar .. Bebek yaşta Polio (çocuk felci) sonrası sağ bacağım daha zayıf ..kaslarım zayıf fakat aşırı hassas... Allahım ne işkence o öyle, ne gereği var bu kadar can yakmaya anlamadım ki..zaten bir yürü veya ayağını kaldır ..bük..oynat deseler kaslarımın ne durumda olduğunu görecekler.. Hiç biriside kalk bir yürü bile demedi ..
    Ayrıca bacağımın ve vücudumun şekli ve duruşundanda belli olduğu halde, ki eminim çoğu bu işlemden geçen arkadaşlarımızın durumu böyledir..

Kendimi resmen bir işkence masasında deney için kullanılanılan bir "şey" olarak hissettim ..hele birde yapan kişi his ve hassasiyet ten uzak ise ..maalesef 😔😥

Ben Almanya da büyüdüm, daha sonra 20 yıl Kanada'da yaşadım ..hiçbir yerde böyle bir "test" yapılmadı bana ..belirlenmesi çok zor durumlarda başvurulması gereken bir yöntem bence.

yani bir rapor verilecek .. zaten hassas ve çoğu zaman ruhen yaralı olan bir kişiye bu kadar eziyet etmeye hiç gerek yok, başka yöntemler lullansınlar

Üye
    tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bende ayin 22sinde cektirecegim ama okuduklarimdan sonra hiiic umudum kalmadi iyilesmeye dair çünkü ayni kalcadan 4kez ameliyat sonrası düşük ayak oldum bununla beraber dizlerdende 3kez protez yani doktorlarin deyimiyle biyonik kadin oldum

Ha unutmadan bu EMG kesin sonuç veriyormu bana 2ay oldu ama dediklerine göre yeni olduğu için tam bir sonuç vermezmis

Ha unutmadan bu EMG kesin sonuç veriyormu bana 2ay oldu ama dediklerine göre yeni olduğu için tam bir sonuç vermezmis

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ameliyat olmadan düşük ayak varmıydı
    Oğlum için herhalde 7-8 defa emg testi yaptırdık ,test büyük insan için bile zorken çocuklar için korkunç denecek kadar var
    emg ameliyattan sonra 2*3 ay fizik tedaviden sonra daha iyi sonuç verir.Hatta düşük ayak belirtisi olduğunuzda emg çektirseydiniz ameliyattan sonra ki sonuçlarla karşılaştırabilirdiniz
    Düşük ayak ta 6.ay dolmadan ameliyat şart 6. aydan sonra ne kadar ameliyat olsanızda fayda etmiyor
    fizik tedavi ve tens cihazının çok faydası var
    Allah acil şifalar versin

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de yaptırmıştım, Allah şifa versin..

Üye
    adımehmet Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    38

bende 2 defa emg oldum,bence katlanılabilir bir test.çok da korkmaya gerek yok.diğer paylaşım yapan arkadaşların dediği gibi önemli olan sizin bir rahatsızlığınızın çıkmaması..çok geçmiş olsun..

Üye
    bekone Avatarı

Gerçek Adı
    BEKİR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    5

daha gecen hafta yaptırdım

Üye
    rugu Avatarı

Son Giriş
    08.05-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cuma günü yaptırdım ama iğne felan durumu olmadı sadece bacaklara ve kollara şok verilip duruldu fazla rahatsız etmedi hatta keyif aldım)

Üye
    tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba inanın anlattiklarindan okurken bile kalbimduracak gibi oldum ayin 22sindede benim var kabir azab7mi bu yaaaaa

Benimki düşük ayak acaba hepsimi aynen seninki gibi herkeze aynisimi uygulanıyor

Oh oh çok güzel iyikide korkutmadiniz ya korkutsaydiniz nasil olurdu acaba tirstimm cok korkuyorum

Merhaba kaslardan biyopsi her hastadanmi alıyorlar bende yaptiracagim ama okuduklarim odumu kopariyor valla

Merhaba ya kardes senin ayaginda ne vardi bi soylesene hastaligin neydide bu kadar acı cektin benimki dusuk ayak banada aynisini yaparlarmi sence

Nolur cevap Yaz

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345