Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 71 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hahahahahaha Hey Allahım yaa "bir taraftan elektrik veriyorlar bir taraftan iğne batırıyorlar" demeyiiiiiiiin.. valla Sevim sen bu anlatılanlara aldırış etme bacım sakın... Sanki binlerce volt elektrik veriliyor abartmayın yaa...

Üye
    caglayanonur Avatarı

Gerçek Adı
    ONUR
    Son Giriş
    12.04-2012
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet acı var ama biz ne kadar anlatırsak anlatalım bu duyguyu yaşamadan anlayamazsın...

Üye
    fato10 Avatarı

Son Giriş
    09.10-2011
    Saat
    23:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Korkmana gerek yok.emg normal ıgne olmaktan daha az can yakıyor .bende yaptırdım ve benım normalde canım pek tatlıdır abartıya kanıpta kendıne sıkıntı yapma)

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

İğne değil, elektro kol! Aboooooww falan yani

Lalezar Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Jem
    Yeter ya korkutma hanfendiyi
    (beni de korkutuyosun tabii)

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emg 'den korkmayın bence.sonuçda buyuk küçük igne batiiryorlar kaslarınıza.birde içerde çevirme yapiyorlar.ilgili siniri ve kasi buladık diyor dr.lar birde.
    daha buyuk acı ne biliyormusunuz.kas biyopsi; inne ile kas alacakarını bolgeyi uyuşturuyor.tamam diyordun sorun yokmuş agrı yokya,ilgili kasa ulaşmak için bir çekmeye başliyo,aha ne oluyor! hani agrı kesici igne yemiştik,bu agrıda nerden çıkdı.alacagı kasi diger kaslardan ayırması gerekiyormuş.az kaldı az kaldı diyo ,hoca ama dinleyen kim.agrıyor hemde nasil agrı !!!
    aldik tamam dedi ya ben rahat bir nefes aldım.dikiyorum işlem bitti dedi hiç agrı sızı yok tabi.
    akdeniz tıp.sırf kas biyopsi yapmak için emeg den birşey anlamadık dedi.ama kas biyopsindende bir şey anlamadılar.
    boşu boşuna iki hafta agrı yaşadım kas biyopsinden dolayı.
    geçmişler olsun.

Üye
    H.P Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    17.05-2014
    Saat
    21:02
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Ben de yaptırmıştım. Sanırım doktor da bir etken. İncindiğimi hatırlamıyorum. hafif bir ısırık gibi geliyor

Üye
    sevimli kız Avatarı

Gerçek Adı
    sevim
    Son Giriş
    05.10-2010
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşlar.hepsini okudum ama sadece sinek ısırığı gibi vb. yorumlar aklımda kalmış.eğer ogüne kadar diğer yorumları hatırlamazsam yaptırırım yoksa asla götüremezler beni one ya ölüm gibi. zaten benimkisi sadece sinir ölçümü kas için değil.

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar gerçekten girenler yazsın lütfen abimi gözden emg çektir deiler sağ gözü görmuyor nasıl bişi o iğnemi bilgisi olan yazsın yoksa ışıkmı

Üye
    yolcu66 Avatarı

Son Giriş
    26.06-2017
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ptesi bende gircem ama bu yazılanlardan sonra iptal ettirmyi düsünüyorumcc

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

28 mart ta ben de gidicem ama bir arkadaşım cok fazla acı yok dedi sonra karar değiştirim ama burayı okuyan kesin vazgeçer ben vazgeçtim ama arkadaşım ikna etti
    sanki çin işkencesi gibi geldi burayı okuduktan sonra

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasım emg Zor degıl bende 2 ay önce cektirdim sınek kafatda acımiyor inanın benim hasas bülgedeydi bile

Üye
    adem76 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam iyneyi yariya kadar sokmasi neysede cereyani verip cevirmiyormu 360 derece hissi bulacam diye simdi bile gerildim 2 sene gecmesine ragmen

tabi birde cekecegin aci hissetme oranina gore artar

hocam iyneyi yariya kadar sokmasi neysede cereyani verip cevirmiyormu 360 derece hissi bulacam diye simdi bile gerildim 2 sene gecmesine ragmen

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    27.06-2017
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bende rapor için müracat ettiğimde belimde 8 tane platin olmasına rağmen emg çekimine gittim bi hastaneye adı güya ün versite hastanesi sıra bekliyorum benden önce bi abla içeri girdi ablayı aldılar içeri bayağı bi bağırttılar benden önce bekleyen başka bi ablayla bi bide amca vardı 2 side korkusundan emg çektirmediler sıra bana geldi önce elektrik vermeye başladı ama elektriği veren dr değil teknisyen diyorumki belimde platin var elektrik veriken haber ver. o işin bilgisizliğinden elektriği bile beceremedi sonra dr geldi aynı elektrik işkencesini baştan yaptı elektrik işkencesi bittikten sonra dr ablam sana iğneyle bakmamızlazım yatın şuraya değince dedim yok saol ben bunu yaptırmayacağım dr bana ozaman şuraya imza at kendi isteğiyle yaptırmadı diye bende imzalayıp yaptırmadım ama benden önceki sırada bekleyen insanlar o ablanın bağırmasını duyduktan sonra herkes bu işkenceden vaz geçip gitti benemg ye giderken netten bi araştırma yapmıştım bi yaptıran hasta aynen şöyle yazmıştı insan insanı dürterde bu işkenceyi yapmaz canı nekadar yanmışki o yorumu daha değşik yapmıştı onun yorumu +18 olduğu için aynen aktarmadım ufak değişiklik yaptım bu işkenceye girecek hastaya ALLAHtan acil şifa vermesini isterim ve hastanın sabırlı olmasını tavsiye ederim

birde başımdan geçen bi olayı daha aktarmak isterim istanbulda koşuyolu hastanesinde gastroloji polikıliniğnde kolonoskopi yaptıracam aldılar herkesi hazırladılar herkese damar yolu açıp içeri girecek olan hastaya uyutacak ilaç yapıyorlar içeri giren herkes uyuyor hiç bişey duymadan kolonoskopiden çıkıyor bende aşırı gaz sorunu var sıra bana geldi içeri aldılar zate gazdan karnım davul gibi banada iğne yaptılar uykuya dayanıklı olduğum için hiç uyumadım işleme başlayınca gaz vermeye başladılar zate caz olan karnım iyice şişti ben gazın bana verdiği sanki karnım patlıyacakmış gibi acı çekerken bağırıyordum uyuyamadığım için neyse o gazla beni bağırta bağırta işleme devam ediyor dr abla nın bana söylediğ şu sözleri hiç unutmam 1: hortum içerde bir turdaha atayım bitecek sanki ablam içime kamyon yanaştırıyor 2:bağırma dışarda bekleyen hastalar korkuyor neyse işimi bitirdiler dışarı çıktım sıra bekleyen hastalar abi çok bağırdın içerde ne yapıyorlar diye sordular dedim içeri girdiğinde görürsün ama benim bağırmamdan sonra sıra bekleyen hastaların hemen hemen hepsinin yüzü korkudan bem beyaz olmuştu ya ALLAH bu işleri yapan dr lara biraz hastalara acıma duygusu versin sen acı çekiyorsun dr bağırma diye sana fırça atıyor buda böyle bi anıydı

Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Pekte öyle dayanılmaz bir acı vermiyor. Yanlız bir şartla;iğnenin girdiği kası kasmazsan eğer iğnenin girdiği kası kasarsan inanılmaz acı veriyor. Ama sakin olur kasmazsan zaten iğne ince. Nasıl anlatayım ilk iğneyi sapladımı pek bir şey hissetmiyon ama içinde oynatmaya başladığı zaman asıl acı o zaman oluyor. Ben 2 defa yaptırdım. El başparmağından kasıklara kadar sapladılar. Çok acıdı diyenler kendilerini çok kasmışlardırda ondan acımıştır. Bana doktor başparmağa iğneyi sapladı acımadı. Kası kas dedi birde kasılıyken içinde oynattı ozaman acıdı işte. Ama kasmazsan acımaz. O kadarda korkacak Bir şey yok yani.

Kas biyopsisi de yaptırdım. Onda da o kadar acımadı. Hatta emgden daha az acıdı.yanlız çok değişik bir his. İğneyle uyuşturuyorlar. Bana iğneyi vurdu hafif neşteri batırdı acıdımı diye sordu acısıyla bir daha iğne vurdu.acı hissetmeyene kadar 2-3 kere iğne vurdu. Yanlız acayip bir his sanki kör bir makasla sağlam bir ipi keser gibi ayağının içinde titreşim oluyor ama acımıyor. Hatta merak ettim açıkken bakayım dedim hemşire üzerime abandı göstermedi.:-)

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon