Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burcugk Avatarı

Son Giriş
    19.08-2010
    Saat
    22:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar. ben istanbuldan burcu.

annem sistemik lupus hastası. doktoru yıllar önce ona yazdığı bir ilaçta bu senin görmeni azaltacak ama hastalığına iyi gelecek dedi. maalesef görmesi %10 a kadar düştü zaman içinde. göz hücreleri öldü annemin..
    bu konuda yardımı dokunabilecek, aynı rahatsızlığı olan varmı aramızda?

annem 40 yaşında. kök hücre tedavisi duydum işe yararmı acaba?

deneyimi olan lütfen yazsın..

teşekkürler..

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ben sle+söjogren sendirom olduğumu buyıl öğrendim. ama bazı temel şikayetlerim zaten 10 yılı aşkındır vardı. yani gecikmiş bir teşhis dolayısıyla tedavi de gecikti ve sonuçta son bir ayda 2 kez kalp krizi geçirdim. enson durum: sistemik lüpusun akut kardiak tutulumu vs vs...

konuyu araştırırken kök hüçre tedavi olbildiğini okudum, araştıracağım:Sağlık Bilgileri: Sistemik Lupus Eritematoz Tedavisi
    Famillial Mediterranean Fever • Başlık görüntüleniyor - Lupus
    http://www.klinikgelisim.org.tr/kg_10_1/12.pdf

aynı rahatsızlığı yaşayan arkadaşlardan ricam günlük yaşama dair tedavi vs deneyimlerimizi lütfen paylasarak birbirimize destek olalım. ruh durumuzu geliştirdiğimiz, mücadele yöntemlerimizi, ilaç ve olumlu olumsuz etkilerini, hatta kan sonuçlarını etkin paylasarak birbirimize olası ip ucu verelim. böylelikle hem hastalığın tanınarak tedavisinin geliştirilmesine hem de yaşam kalitemizin artmasına katkıda bulunabiliriz...