Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mikail yazıcı Avatarı

Son Giriş
    15.04-2009
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar.. öncelikle ben bu siteyi yeni buldum... eğer bu msj ımı okuyan ve bilgi vereceklerden haber bekliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

.öncelikle ben kendim kalp pili taşıyan biriyim ama benim asıl sorunum şuan 3 aylık olan kızımla ilgili
    doğuştan her iki elin baş parmak eksikliği var. ön kolda bulunan iki kemikten baş parmağı oluşturan kemik yok. bir kolundada kısalık var

bu durumda olan ve bunla ilgili bilgisi olanlarda yardım ve bilgi bekliyorum

şimdiden tekrar teşekkürler

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sizin ki muhatemelen fanconi anemisi
    benim rahatsızlığıma benziyor biraz .ama benim başparmaklarım var.
    istanbulda iseniz çapa tıp fak. Hematoloji ve genetik bölümlerini tavsiye ederim. ilk yıllarda çok dikkat etmebniz gereken durumlar olabilir.

allah yardımcınız olsun.kafanıza takılan bişi olursa yazın.

Bilgi: http://csh.dergisi.org/text.php3?id=72

Üye
    uslug2008 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2011
    Saat
    11:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benımkızımda aynı ama benım kızımın sol elındekı bas parmagı olusturan kemık yok sadece bız ızmırde bulunan emot ısımlı bır hastanede once kolunun egrılıgını duzeltırdık sımdıde ısaret parmagı basparmagının yerıne gecek olan bır amelıyat soz konusu ama ona henuz karar vermedık.
    Sızınkı genetık mı bana yazabılırsın yardımcı olmaya calısıyprum.
    ben de amelyat olmus kısıler arıyorum burada elının ne kadar duzeldıgını ogrenmek için gecmıs olsun

Üye
    deniz annesi Avatarı

Gerçek Adı
    ayşegül güvenç
    Son Giriş
    11.06-2015
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim kızımın da sağ elinde baş parmak hariç diğer parmakları ilk boğumdan itibaren yok. Biz çapa üniversitesi profosörü Hülya Kayserii'ye danıştık. Genetik olmadığını öğrendik. Şimdi 6 aylık olmasını bekliyoruz. Yine çapa ünv. el cerrahisi prof. Türker beyi tavsiye etti Hülya Hanım. Şu an kızım üç aylık. Biz de Türker hocanın yönlendirmesine göre hareket edeceğiz. Bende ki bilgiler henüz bu kadar. İlerisini sizin gibi bilmiyorum. Ama işin bir de psikolojik boyutu var ki bu konuda da yardıma ihtiyacımız olacak.