Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AHES Avatarı

Son Giriş
    04.09-2012
    Saat
    22:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar,

3 yaşındaki CP'li kızıma ilk botoks uygulamasını cuma günü yaptıracağız, yarın yola çıkıyoruz. Endişeliyim faydası olacak mı?, doktor seçimimiz iyi mi ?, yani kızım adına kararlar alıyoruz ona sormadan

Üye
    eda2000 Avatarı

Gerçek Adı
    edanur
    Son Giriş
    23.05-2011
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul/küçükçekmece
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah şifa versin,bende kızıma 4 yaşındayken botoks yaptırmıştım (şu an 10 yaşında)botoks yaptırdıgım dönemde hastanede yatıyodu fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinde,o dönem gözle görülür düzelme olmuştu,yani botoksla beraber egzersizlerede devan ettik,fakat botoksun etkisi 6 ay sürüyo,eger doktorunuza güveniyosanız bence terettüt etmeyin derim.bu konuda fazla bi bilgiyede sahib deyilim,benimle aynı deneyimi yaşamış ve daha fazla bilgisi olan arkadaşlar lütfen mesaj atın

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Arama kısmına botoks yazdığınızda linkteki başlıklar çıkıyor.

Engelliler.Biz Platformu Forumları - Arama Sonuçları

Botoksla ilgili olanları okuyun derim. Geçen sene ben de botoks yaptırmıştım, en ufak bir faydasını görmedim. Botoksun etkisi kişden kişiye değişebiliyor. En azından denemiş oldum, bildiğim kadarıyla yan etkisi falan yok. Yani botoks yaptırdığınızda yararı olmuyorsa en azından da zararı olmuyor. (Maddi zararı hariç tabii)

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acil şifalar dilerim

Üye
    AHES Avatarı

Son Giriş
    04.09-2012
    Saat
    22:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar,

cevaplarınız için teşekkür ederim, ben de forumda botoks ile ilgili yazıları okudum, kızım 3 yaşında ayaklarında özellikle bileklerinde spastisitesi çok fazla bu yüzden yürüyemiyor. Fizyoterapistlerimiz iki uygulama botoks ve ardından yapılacak kas gevşetme ameliyatı ile yürüyebileceğini düşünüyorlar. Diğer tüm kasları çok iyi durumda. Anladığım kadarıyla botokstan elde edilecek fayda uygulama şekline göre değişiyor. Bize birçok kişi Çapa 'da Yener Temelli'yi tavsiye etti. Yener Hoca botoksu EMG ve Ultrason eşliğinde yapıyormuş ve ilgili kastaki motor noktasına uyguluyormuş. Fakat etkisi 3 ay sürer dedi ve 3 kere tekrarlamak yerinde olur dedi. Botokstan önce Yürüme analizi labratuarında incelemeler yapıldı ve hangi kaslara uygulanacağı kararlaştırıldı. Maliyeti oldukça yüksek fakat elimizden geleni yapacağız , inşallah faydalı olur.

Başlığın Etiketleri