TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Salihhvc Avatarı

Son Giriş
    22.03-2020
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Polat34 kardeşim sana kim Bilgi verdiyse yanlış vermiş ilk 6 ay değil ilk bir sene doktorlar kendi kendine iyileşme sürecini bekliyor ondan sonra iyileşme olmazsa yani kendiliğinden düzelme olmazsa cerrahi müdahale ediliyor Buda yaygın olarak öncelik tendon transferi sonrası dondurma ameliyatı
    Bütün hastalara şifa dilerim eğer bir rahatsızlığınız varsa öncelikle gideceğiniz doktoru iyi seçin 2 sene önce kaza geçirdim düşük ayak oluştu ellerimde sorunlar vardı 2 defa ellerim için İstanbul’da ameliyat oldum (başka şehirde yaşıyorum) sonra bana doktorum düşük ayak için de ameliyat yaparım dedi bir müddet sonra ama ortalama 20 bin falan para alırım dedi tabi gidip gelmek sıkıntı ve masraf malum kazadan dolayı da çalışamıyorum bir müddet erteledim sonra yaşadığım şehirde üniversite hastanesine Prof doktora gittim muayene oldum adam bana daha kötü olur ben yapamam dedi böyle idare et demek istedi ama pes etmedim araştırdım Adana’da özel bi hastanede yine Prof doktorla görüştüm iki ameliyat sonunda eskisi gibi olur dedi birincide tendon protezi yerleştirdi ikincide tendon transferi yapacak birinci ameliyatı oldum ve ikinciyi bekliyorum sonuçları inşallah paylaşacağım sizinle
    Pes etmeyin herkesin elinde telefon ve internet var araştırın görüşün ve sağlığınıza kavuşursunuz

Üye
    Ebru K Avatarı

Son Giriş
    06.04-2020
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Nuray hanım.Kalça protezi ameliyatı olacağım.Sizinle bu konuda konuşmak istiyordum.Nasil ulaşabilirim size acaba.İyi günler dilerim.

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    25.05-2020
    Saat
    04:30
    Yaşadığı Yer
    İST
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@Salihhvc

O zaman Gata da çalışan tabib yüzbaşı ve Osmanoğlu polikliniğinde çalışan bir profosör söylemişti.Zaten ortak karar verildi.

Üye
    Ali3535 Avatarı

Son Giriş
    24.03-2020
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba numarinizi gönderirseniz sizinle tendon transferi hakkında konuşmak istiyordum veya yazarsanız çok sevinirim 05546214762
    Acemi olduğum için beceremedim
    Tendom transferi olmuş arkadaşlar yazarsa çok sevinirim bilgi almak isterim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234