Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Joizaza__1907 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    11:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam

ben geçen yaz hastaneye yattım. Hertürlü test yapıldı MR, tahliller, filan akıllarına gelen her testi yaptılar spastisite teşhisi konuldu fizik tedaviye gittem söylendi.
    Ama spastisite nin neden kaynaklandığını bulamadılar. Tek şüpheleri genetik yani aileden geçmiş olabileceğiydi.
    Son olarak BOS analizi yaptılar aileden gelen bir hastalık var mı , hücre sayımı ve başka bir hastalık varm diye bakıldı ama birşey bulunamadı. Taburcu edildim 7-8 aydır fizik tedaviye gidiyorum. Şu anda belimde ve ayak bileklerimde var ayaklarımda tamamen geçti ratık kaslar katılaşmıyor.
    Sizde tamamen düzelebilir miyim ...

LÜTFEN FİKRERİNİZİ BELİRTMEDEN GEÇMEYİN...

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun kardeşim üzülerek söylüyorum ama sıpastik kalıcı oluyor bildigim ve yaşadıgım kadar tamamem geçer diye bişey yok yaznız bol fiziktedavi alınırsa çok daha aza inebiliyor allah yardımcın olsun şifa versin

Üye
    Joizaza__1907 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    11:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bendeki hafif spastisite ama ayaklarımda tamamen geçti artık katılaşma,kasılma filan olmuyor...