TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 79 mesajın 76-79 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Halilllll Avatarı

Son Giriş
    22.03-2019
    Saat
    03:26
    Yaşadığı Yer
    Belgium
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kurumush Beyaz dud marketen aliyosun.. yarim. Litre kaynar suya bi avuc at 6 dk kaynat.. Ondan sonra suz ondan sonra egzemayin ustune 10 dk boyunca araliksiz dok, sinra 10 dk bekle ve yika.. su sicak olmasi gerek nekadar sicak. Okadar iyi, bak 2 gunde nasil geciyor

Üye
    Dream44 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2019
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende de bir ay önce çıktı bir türlü geçmedi sol orta parmağımda deri döküldü önce sonra sol elime yayıldı şimdi sağ elime de vurdu ve koluma geçmeye başlıyor. Dut kurusunu denemeye çalıştım fakat yanlış uyguladım sanırım ılık suda yaotım ben. Rica etsem ibrahim.152@hotmail.comdan bana yazar mısın ?

Üye
    Halilllll Avatarı

Son Giriş
    22.03-2019
    Saat
    03:26
    Yaşadığı Yer
    Belgium
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bi doktora git kardesh belki bashka birsheydir.. Egze ma ise gecer.. Ama 3 4 gun boyumca yap ve dud beyaz dut olmasi gerek

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben doktora gittim egzama dedi.kortizonlu krem ve 2 adet iğne verdi.geçmedi hala.dud kurusu denedim tarifeye göre.ama ılık su oldu galiba .
    arkadaşın dediği gibi ne kadar sıcak o kadar etki.bu sefer dayanabildiğim kadar sıcak suyla deniyeceğim. İnşallah etki eder.

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içerisine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı) beyaz dut kurusu atın ve altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indirin. Ilıyınca süzün, yarısı sabah aç karnına, diğer yarısını akşam aç karnına için.

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine bir avuç dolusu beyaz dut kurusu atın ve altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indirin, elinizi yakmayacak derecede sıcaklığa gelince egzamalı ellerinizi kabın içerisine koyun ve en az 10 dakika etki ettirin. Bir saat ellerinizi yıkamayın. Bir saat sonra ellerinizi suyla durulayın

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456