Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 66 mesajın 61-66 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Özkan2

"özel olarak çekilmiş" ne demek? Nereden, ne diyerek istemeli insanlar?
    Nerenizde ne tür egzamanız var? Hangisine ne kadar etkili oldu?

Bin çeşit egzama var. Nedenleri de farklı, formları da farklı, tedaviye dirençleri de farklı. Yani, "şu çok iyi geldi" diye bişey yok. Olsa olsa "şuramda şu tür bir egzama var ve şunu yapınca iyi geliyor" denebilir.

Üye
    Özkan2 Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam özetlemek gerekirse kulaklarımda ve yüzümün her tarafında neredeyse mevcut bir seboreik dermatit vardı doktorların verdiği her türlu ilacı kullandım 7 senedir. Ama bir türlu geçmedi şu an da şükürler olsun kulaklarımda ve yüzümde neredeyse tamamıyla geçti inşallah hepsi geçer herkesin tek isteği bu sadece kızarıklık bölümü kaldı. Diğer konu özel olarak çekilmiş çörek otu ise bilindik bir aktardan çörek otunu çeken bir malzeme var soğuk olarak hemen çekip orada anında sana veriyor çörek otu yağından kastımda budur. Egzamali olan bolgeye sürüyoruz sabah akşam yemeklerden önce bir tatli kaşığı alıyoruz inşallah yardımcı olabilmişimdir. Hayırlı günleriniz olsun 🤗

Üye
    biroll41 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce buradan eğzema için yazılar yazmıştım. Bende yaklaşık 7-8 sene eğzema ile mücaadele ediyordum. Patalojik tahliller kontakt eğzema çıkıyordu. Fakat 2 yıl kadar önce çok yoğun rahatsızlığımdan sonra ülkemizdeki en bilgili cildiye profuna gittim. Yazdığı reçeteyi aldım kullandım o günden sonra bir daha egzema oluşmadı. Fakat doktor teşhis olarak egzema görünümlü sedef olduğunu söyledi.

Üye
    mervee26 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi günler beyefendi hangi doktora gittiniz lütfen söylersmisiniz bende 6 aydır gitmediğim doktor kalmadı kontkat egzama dediler geçiyor ama yeniden başlıyor lütfen yardımcı olun

@biroll41 beyefendi doktorun adını söyler misiniz lütfen bende gitmek istiyorum yüzümde kontakt egzama var 6 aydır geçmiyor bazen dışarı çıkamıyorum

Üye
    mandreyam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Bende merak ettim

Üye
    Cancan201 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Egzamadan kurtulan arkadaşlar Allah razı olsun iyi güzel paylaşımda bulunuyorsunuz fakat bitkisel karışım hazırlayan yada bu hastalıktan kurtulmak için vesile olan kişilerin adres yada iletişim bilgileri de paylaşsanız bizlerde ulaşmak için zorluk yaşamasak iyilikte yerini bulsa rica ediyorum

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345