Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 66 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Egzama,Sedef,mantar,kurdeşen gibi ciddi cilt sorunlarinda Kırmızı Reishi mantarının bileşimlerini içeren ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.kendi yeğeni dahil bir çok kişi harika sonuçlar aldı. Ayrıca sizlere tavsiyem internetten kırmızı Reishi mantarı ile ilgili doktorların yorumlarinin yer aldığı videolar seyrederseniz çok daha iyi anlayabilirsiniz..

Üye
    akrepyusuf Avatarı

Gerçek Adı
    akrepyusuf
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

benim ufaklıkta da var daha 6 aylık, dün akşam hastanedeydim kan tahlili yapıldı alerji ve enfeksiyonada bakıldı. ikiside düşük yani korktuğumuz gibi değil. (bu arada kızım doğuştan akciğer hava kistine sahipti ameliyat olalı 1 hafta geçti)

bu egzama doğuştan var ilk sol gözünün üst kapağında başladı sonra yanaklarda 2cm çapında yuvarlak olacak şekilde kabuk bağlayıp dökülecek kadar ilerledi.

pazartesi için başka özel doktora randevu aldım onada götüreceğim Doç.Dr. Akgül Akpınarlı - Randevu Al - Doktor Hakkında Bilgiler - Kadıköy

yorumlarıda okudum bu ilacıda kullanmayı düşünüyorum doktorada soracağım tavsiye edecekmi bakalım, didem82 arkadaşımızın babasının fayda gördüğü ilaç bu Coresatin Dermatit Steroid İçermeyen KREM 30gr / SARI

ayrıca doktor tavsiyesi ile bizim kullandığımız kremlerin hiçbiri kesin çözüm olmadı

Üye
    sallo Avatarı

Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    01:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAYIN ÜYELER! Birkaçyıldır egzamayla boğuşuyordum. Cilde iyi geldiğini bildiğim bitkisel yağları denedim ve şokkkk :-) Samimiyetle itiraf edeyim ümitli değildim ama işe yaradı.
    Karışım şöyle: Lavanta, Çörekotu ve Ardıç yağlarını el-vücut kreminin içine damlatın, damla sayısı size kalmış. Gece yatarken egzamalı yere sürün öylece yatın.
    Benim neredeyse kırmızı olan egzamalarım 1-2haftada neredeyse tamamen geçti. Tesadüf demeyin deneyin.

Ayrıca 1bardak süte 1tatlı kaşığı zerdeçal karıstırıp yatarken için içeriden takviye amaçlı. Belirttigim olculer isteginize kalmis.

Sacimdaki egzamaya da deneyecegim krem olayini. Allah şifa versin!

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Bende sürekli olmasada burnumun kenarlarında anlımda felan oluyordu.Gittiğim doktorlar pridolin krem ve hipokort krem yazmıştı.hafif çıktığında pridolin sürüyorum, kaşıntılı kanıyacak gibi olduğundada hipokort sürüyorum geçiyor.Yanlız kremleri gerekli olduğunda kullanıyorum sürekli kullanmak zararlı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@zendark

Bende de burun kenarında ve saçta egzama oluyordu. CoreSatin Pediatrik krem kullanmaya başladım ve tümüyle geçti. Arada çıkar gibi oluyor ama çıkmadan yok oluyor.
    Hem bu krem tümüyle kortizonsuz. Adı üstünde, çocuklarda bile kullanılabilecek hafiflikte. Her gün düzenli olarak azzzzıcık sürüyorum. Mutlaka denemeni öneriririm.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

@OturanBoğa CoreSatin Pediatrik krem skg tarafından ödemesi karşılanan bir krem mi kozmetik ürün mü?

@zendark pridolin krem ve hipokort krem doktor tarafından mı reçetelendiriliyor sgk tarafından ödeniyor mu kozmetik ürün mü?

Üye
    ryh603 Avatarı

Gerçek Adı
    reyhan genç
    Son Giriş
    27.10-2015
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

annemin de ayak derisi sürekli kuruyup sertleşiyor ve yarılıyor.
    bir dinlenme tesisinde denk gelip aldığım 'doğa ayak bakım tuzu' (bence çamura daha çok benziyor) bayağı iyi geldi.
    5 tl gibi cüzi bir fiyata almıştım (8 tl'den indirilmişti)
    annemin ayaklarındaki kuruluk, dökülme ve sertlik belirgin bir şekilde azaldı.

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Üye
    fatih mehmet mutlu Avatarı

Son Giriş
    14.11-2015
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şahin bey egzamayı yıllardır çekiyorum. siz kurtulmuşsunuz çok şükür. bahsettiğiniz bitkisel ilacı yapan kişi hakkında bilgi verebilirmisiniz. benim de bu kişiyle irtibata geçmem mümkün mü?..

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

stres yapma ,kortizol içeren kremlerin kullanma hepsini çöpe at, bol su iç elini ayağini az yika nemlendiricili sabun kullan atlatırsın

Üye
    kaderortaklari Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar head shouldrers egzema seborek dermatit sampuanı var saç için ona bakabrsnz . 40 -50 lira civarı

Üye
    ekrem27 Avatarı

Gerçek Adı
    ekrem
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar öncelikle ALLAH şifa dileyenlere şifa versin.bende yaklaşık 7-8 aydır avuç içi ve ayak tabanlarım da egzama var ve daha önce yoktu fakat 1 aydır felan kafamda da bir kaç yerde var.clovate ve dermovate merhemler kullandım dr.verdigi antibiyotikleri de kullandım fakat sonuç alamadım.çıkanlar ilaçların etkisiyle de kuruyor dökülüyor tekrar çıkıyor.bir türlü bitmiyor.bu rahatsızlıktan şifa bulan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse duacı olurum.ellerimin ve ayaklarımın normal zamanki halini unuttum.ALLAH herkese şifa versin.

Üye
    Xyzabc Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    01:35
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@şahin58

Merhaba bu kişi kimdir Nasıl iletişim kurulur bilgi verir misiniz?

Birsen_1_2_3@hotmail.com

Üye
    defneyurda Avatarı

Son Giriş
    08.02-2017
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar yaklaşık 2 yıldır ellerimde çıkan derin kesiklerden oluşan egzamayla uğraşıyorum.kortizon kremlerinin hiçbir faydasını görmedim.bahsettiğiniz kreme nasıl ulaşabilirim

Üye
    sezginy Avatarı

Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde elimde oluyordu. çok hafif zeytinyağı kullanın yada bu tür sabunlar var. kullanınca geçti. tabiki en sağlıklısı önce bir doktora görünmek. geçmiş olsun.

Üye
    Özkan2 Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İyi akşamlar en son bu mesajı gördüm ve yardımcı olmak istedim. Öncelikle bende bu hastalıgi 7 senedır yaşıyorum. Bu hastalık üzerine gitmediğim hiçbir yer kalmadı hastane hastane gezdim kim ne dediyse onu yaptım cidden çok yoğun olarak yaşadım bu hastalığı ama bir çaresini bulunca sitelere ve bu hastalıktan yakınan herkese yardımcı olucam demiştim. Şu an özel olarak çekilmiş çörek otu yağını kullanıyorum ama özel olarak cekilmis başka kullanmıyorum yüzde 70 - 80 e yakını geçmiş bulunmakta pürüzsüz bir cilt yakaladım çok şükür inşallah tamamiyla geçer herkesin hastalığı. mesaj yazan herkese yardımcı olmak isterim. Hayırlı geceleriniz olsun 🤗

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon