Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 66 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SabanKara Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban KARA
    Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Acaba bu coresatin kremi bulabileceğim bir eczane ismi söylermisiniz? didem82

Üye
    Ünsal g Avatarı

Son Giriş
    27.04-2013
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Melbourne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar benim oglumdada egzema var ve kullanmadigimiz krem kalmadi, oglum 16 aylik.en son gittigimiz doktor bleach bath onerdi,biz henuz denemedik,yarin deneyecegiz.bu arada ben yurtdisinda yasiyorum. "Bleach bath for eczema" yazarak internette arastirirsaniz eminim bayaga bilgiye ulasirsiniz, bu arada bleach bath ozon suyuyla banyo demek. Buda cocuk hastanesinin Internet sitesi,Clinical Guidelines (Hospital) : Eczema management Cok iyi arastirmadan sakin denemeyin bence, en onemlisi her 10 litre su icin 12 ml(millilitre) ozon suyu, goze agiza kulaga dikkat edin, ve banyodan sonra bolca nemlendirici surun. 10 dakikadan fazla kalmayin vede haftada en fazla 2 defa oneriliyor.herkese acil sifalar

Üye
    Didem82 Avatarı

Gerçek Adı
    Didem
    Son Giriş
    21.06-2013
    Saat
    14:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz eczaneden temin etmemiştik. doktorumuz vermişti ama internette bir siteden satışı var dağıtıcı firma da selçuk ecza deposuymuş. siz sorunca araştırayım dedim tekrardan. Coresatin bu linkte bütün ilaçların satışı var. Sarı olan ilaç egzama için. umarım faydasını görürsünüz. çok geçmiş olsun.

Üye
    ersin456 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2013
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Didem82 ben de sedef hastalığım için kullandım Coresatini. İnanılmaz etkili. Çok güzel sonuç aldım. Birkaç çeşidi var. En güzeli de çocuklara kortizonsuz bir tedavi imkanı sunuyor.

Üye
    biroll41 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende internetten Corasatin in sarısını aldım harika bir ilaç bence kesinlikle yanınızda bulundurun ilk çıkmaya başlayınca kullanın. Bana çok iyi geldi.
    Şuan doktorlar yazamıyor eczanelerde yok
    Sağlık bakanlıgı listesine alırsa sanırım çok daha iyi olacak. Bence denemeye değer.

Üye
    SabanKara Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban KARA
    Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende kullandım coresatini ve gerçekten çok çok iyi geldi. sadece yüzüme sürdüm ama ensemdeki kaşıntılarda gitti. şu an hiç bir şeyim yok. didem arkadaşa çok teşekkürlerimi iletirim. Allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Buradaki öneriler üzerine bir arkadaşım da CORESATIN SARI KREM kullanmaya başladı. O da çok çok memnun kaldı. Düzenli kullanmamasına rağmen egzama bayağı bir geriledi. Kortizon olmaması derinin güçsüzleşmesinin de önüne geçtiği için, kesinlikle denenmesi gereken bir merhem.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gabriel tuncay Avatarı

Gerçek Adı
    Tuncay Canturk
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gercekten coresatın gecırıyormu arkdaslar bende bır yıldır egzama var yuz bolgemde pull pul oluyor yuzumu bıle yıkayamıyorum nasıl bır hastalıktır hayattan soguttu resmen bulent abı durum nedır abı bu kremı kullanan arkdaslarınız varmı gectımı hastalıgı kızarıklık pullanma yanı derı resmen kabarıyor ve kotu goruntu bu hastalık yuzunden ısımı kaybettım 1 yıldır ıssızım cok zor gercekten suan ulkemızde varmı acaba satılıyormu

dıdem hanım babanızda suan egzama tamamen yok oldumu bır daha cıkmadımı mesala yuzunu yıkayında pullanma olmuyormu kasıntı fılan aynı hastalık bende var cunku ne yapcagımı sasırdım kullanmadıgım ılac kalmadı ketoral sampuanın bıde kremı var kortızonsuz bıraz ıyı ama yok edemıyor acaba coresatın bunu gecırıyormu bıde sarı olanını mı alıcaz suan pıyasada varmı cvb verırsenız sevınırım

kardesım suan durum nedır egzaman bır daha cıktımı bu ılacı nasıl bulcaz ya

ersın kardesım gercekten bır daha cıkmadımı egzaman yanı kasınma yanma kızarıklık pullanma olmadımı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Tuncay, her ilaç her egzamaya aynı etkiyi göstermez. Sana iyi gelip gelmeyeceğini ancak deneyerek anlayabilirsin. Yukarıda da yazdığım gibi, arkadaşım CORESATIN SARI KREM kullandı ve çok çok memnun. Eczanelerden bulabilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ilk.yaz.. Avatarı

Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Coresatin kremini bende internetten araştırdığımda yapılan yorumlar çok olumluydu.

Nerdeyse çocukluğumdan beri saç egzaması yaşıyorum fakat son yıllarda ellerimde ve yüzümde de çıkmaya başladı. Benim merak ettiğim saç egzaması olup da saçları dökülen ve dökülen saçları yeniden gelen var mı? Doktorlar egzamadan kaynaklanmıyor dese de saçlarımın egzamadan dolayı seyrekleştiğini düşünüyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Egzama doğrudan dökülmesine neden olmasa da, dolaylı olarak böyle bir sonucu doğurabilir. Daha çok kuruması ya da yağlanması, daha çok kaşınması vs. saç dökülmesini tetikliyor olabilir...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben sabuna taşa ota pek inanan biri değilim lakin annemin kol ve bacaklarında 6 aydır egzama vardı çeşit çeşit ilaçlar verdiler hiç işe yaramadı en son egzama sabunu kullandı 1 hafta içerisinde tamamen iyileşti şunuda belirteyim kardeşiminde parmaklarında egzama var aynı sabun onda hiç işe yamadı

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Tıbbi sülük ile, 6 aylık bebeğin egzaması bile geçti!
    Dikkat, her sülük değil, tıbbı amaç için üretilen hijyenik sülükleri kullanmak gerekir.
    İzmir'de tanesi 5 liradan temin edebiliyoruz.

Üye
    ilk.yaz.. Avatarı

Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haklı olabilirsin OturanBoğa. Bende öyle düşünmüştüm de o yüzden saçımın yağlanmasına fırsat vermeden yıkıyorum ama bu seferde fazla kuruluk oluyor. Yapılan kan testlerinde de herhangi bir şey çıkmadı. O yüzden egzamadandır kesin saçların seyrekleşmesi. Bu sorunu yaşayıp tekrar saçları çıkan var mı

Üye
    elmalı Avatarı

Son Giriş
    06.05-2014
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeş öncelikle selamlar ben bu illeti iki yıldır çekiyorum.senin şu aktarcının yaptığı ilaç yada aktarcının adını ve adresini verebilir misin.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon