Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 66 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Prof. Dr. Agop Kotoğyan ;
    Adres: Osmanbey, Halaskargazi Cad. No:111 Kat:4 D:9 34380 Şişli / İstanbul - TÜRKİYE
    Telefon: 0 212 219 16 56 - 57
    Faks: 0 212 240 39 51
    E-Mail: agopkotogyan@yahoo.com

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Agop'a muayene olan var mı? Artık yaşlandı ve mesleği bıraktı diye duymuştum, zaten randevu almak da çok zormuş.

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Ben 500TL vizitesi diye duydum, ama sadece net olmayan bir duyum..

Üye
    şef Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut üzelgök
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 10 senedir egzamayla uğraşıyordum önce sağ elimde başladı ellerim pul pul dökülüyor yarılıyor yara oluyor canım çok acıyordu sonra elimdeki geçti kafamda başladı önce küçücük bir alandaydı sonra yayılmaya başladı kaşınıyor kabuk kabuk kepek oluyor acıyor her çıktığı yerde saçımı döküyordu defalarca doktora gittim çeşit çeşit ilaç kullandım hepsi geçici çözümler sundu bunun dışında birsürü doğal ilaçlar çeşitli yağlar kullandım sadece saçımın daha fazla dökülmesini önlediler stresli zamanlarda yaralar ve kabuklanmalar hat safaya geliyor kaşıntıdan ölüyorum kötü görüntü yüzünden insan içine çıkmaya utanıyordum sonra saçıma kına yapmaya başladım hem saçımı besledi hemde egzamayı bi nebze geriletti en son kuaförüm saçıma neden kına yaktığımı sorunca durumu anlattım kendisindede olduğunu ardıç katranı kullandığını sonra bir daha olmadığını söyledi bende yaptım sadece 20 lira tutuyor aktarlarda bulunuyor ardıç katranı ile bolca tatlı badem yağı aldım ardıç katranı yapış yapış bişey saçına sürünce saçına dokunamıyorsun geceden saç diplerime boya gibi sürdüm ertesi sabah yıkadım ama baya baya şapuan kullanmak zorunda kaldım yinede saç diplerim simsiyah yapış yapış kaldı bende öylece bıraktım saçım kuruduktan sonra diplerdeki katranın üstüne badem yağı sürdüm akşama kadar öyle bekledim yıkadım saçımda kabuklanma olan yerlere ilaç yapışık kaldı geri kalan her yer tertemiz yani saçımda siyah siyah benekler kaldı öylece 1-2 güün bekledim sonra o kabuklar kendiliğinden kalktı normalde saçımdaki kabuklar çıktığı zaman hemen tekrar kabuklanır ve saç diplerim çok acırdı artık acımıyor ve yenilenmiyor ben bunu daha yeni yaptım şimdilik çok iiyiyim ve umarım boyle kalıcam Allah tüm hastalığı olanlara şifa versin ardıç katranını internetten araştırın çok faydalı neredeyse tüm cilt hastalıklarına kullanılıyor yanlız tek sorun kokusu çok ağır duman kokuyor ve uzun süre saçtan çıkmıyor özellikle astımı olanlara ağır gelebilir sağlıcakla kalın

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

bazen karıştırılabiliyor egzema ve sedef teşhiş çok iyi konulmalı ve bu hastalık ilacı sevmiyor bence sedef ve egzemada en guzel tedavi çok çok çok elzem değilse en guzel tedavi ilaç kullanmama tedavisidir çunku kullanılan ilaçların hemen hepsi kortizon içermektedir stresten uzak ve ilaçsız bir tedavi zaman içerisinde size daha guzel sonuçlar verecektir

Üye
    şef Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut üzelgök
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

söylediğim ardıç katranı sedefe de iyi geliyor bence iyice araştırın kokusu harcinde sorun yok çok ağır duman kokuyor astımı olana ağır gelebilir benim alarjik astımım var oradan biliyorum

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

sevgili arkadaşlar ardınç katranı malesef ileriki zamanlarda kanser etkisi yapan bir maddedir sedef ve egzemada kullanılılan bütün ilaçalr kortizon ihtiva ederler hatta aktarlarda satılan merhem ot sabun v.s ne varsa içeriginde kortizon vardır ve kullandıgınızda hastalıgınız geçer veya rahatlarsınız veya azalır ama ilacı veya sabunu kullanmayı bırakınca hastalık tekrar şiddetli bir şekilde artarak devam eder eger çok aşırı rahatsız edici bir durum yoksa uzun vade için konuşuyorum 10-15 yıllık bir dönem için en guzel tedavi şekli ilaç kullanmamak ve stresten uzak bir yaşan tek ilacınız bol bol su içmek cildinizmi bol nemli tutmak için bol su için nemlendirici kullanın başka ilaç kullanırsanız başka sorunlarla karşılaşmanız çok normaldir..özellikle uzun vadede bağışıklı sistemi yapısını bozan kansolen maddeleri kullanmayınız tabi son karar sizin hepinize çeçmiş olsun

Üye
    mskose06 Avatarı

Gerçek Adı
    nur
    Son Giriş
    16.03-2013
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

5 yaşındaki kızımda 2 yıldır ayaklarının üzerinde ve yan tarafında şiddetli akıntılı egzama vardı. Çorapları dahi deriye yapışıyor çıkmıyordu.Gitmediğim doktor dahiliye uzmanlarıda dahil kalmadı.Her türlü krem pomat kortizon kullandık. Ancak hiçbiri birkaç günden fazla iyi gelmedi.Kızımla oturup ağlıyordum.Sonra yine tekrar etti.Zararlarıda cabası oldu.Birini tavsiye ettiler hiç umudum yoktu.Ama çaresiz onada kızımı alıp gittim.Bir karışım hazırladı ve bir krem(28 değişik doğal yağdan yapılmış) tavsiye etti. Sabah akşam karışımı ve aralarda kremi kullandık 3.günden itibaren azaldı ve 15.gün hafif kızarıklıktan başka bir şey kalmadı.Hiç bir yan etkisi de yok.Gayet memnunuz.%100 geçmesede %98 faydalı.2.5 yıldan buyana ara ara tekrar edince kullanıyoruz hemen etkisini gösteriyor.Kesinlikle tavsiye ederim.İnşallah sizlerde şifa bulursunuz.

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

seboroit dermatit göze vurur mu? gözünden rahatsız olan varsa lütfen yazsın.
    son 1 yıldır aşırı göz kuruluğu, kirpik diplerimde şişme kaşıntı, yanma var. nerdeyse 24 saat ağrıyor vs.
    bunları geçtim kör olmak korkum. dr sojögen sendirom dedi. gözüm, ağzım, burnum kuruluktan ölüyorum.
    ayrıca bağ dokusu bozukluğu düşünülüyor...

Üye
    barisvan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar geçenlerde bir tv kanalında seyretim elazığda bir karı koca iyileştiriyurdu egzamayı seyretim ama fazla hatırlamıyurum araştırabilirsiniz

Üye
    biroll41 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şahin kardeş bu kişiye nasıl ulaşacağımızı bildirirsen sevinirim. Tşkrlr

Merhabalar,
    Bende 2006 yılından itibaren var. Patolojik tetkik yaptırdım 2 kez ikiside kontakt dermatit diyor ama ben inanmıyorum mutlaka bir sonuç yazılacaktı en mantıklısı buydu bunu yazdılar sonuç olarak.
    Tedavisine gelince kortizonlu ilaçlarla etkisini azaltıyorlar veya geçici olarak söndürülüyor sonra tekrarlıyor. Nedeni bilinmediğinden tedaviside tam olmuyor. Bu nedenle ben artık CİLDİYE doktorlarına gitmiyorum çünkü verecek ilaçlar belli zaten eczaneden kendimde alıyorum.
    Doğal ilaçlardan yan etkisi olmayanlarını denemek bence en mantıklısı.
    Burada Şahin58 in yazdığı çok mantıklı geldi bana. Çünkü bende de sarı su akaılan yerde kaşınma bitiyor ve yarada iyileşiyor. Önemli olan bunu tüm vucuta nasıl uygulanacağı ve bu kremi yapan kişiye nasıl ulaşacağımız.
    Şhin58 bu kişi hakkında bilgi verirse ben deneyeceğim.

Üye
    emanetoglu Avatarı

Son Giriş
    26.03-2013
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı arkadaşlar krem kullandık geçti diyorlar ama kremi kimden aldığını söylemiyorlar nedense mesaj attığımız halde geri dönmediler bu kadarda bencillik olmaz kardeşim...allaha havale ediyorum.

Üye
    halil30 Avatarı

Son Giriş
    28.04-2016
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendede vardı tüm tedavilere ragmen gweçmedi son çare ibrahim saraç ogluna yazdım verdiği bitkiyle tamamen yok oldu tek tavsiyem ibrahim adnan saraçoglu süper bi insan

Üye
    morr Avatarı

Son Giriş
    05.04-2013
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim parmaklarımda egzama vardı. kırmızı renkli çok kuru olduğundan çatlayıp kanıyordu.
    fakat bire bir çözüm buldum.
    kulağa damlatılan gliserini bikaç damla elinize dökün üstüne de birkaç damla limon damlatın ve egzamalı olan yere güzelce yedirin.
    mümkünse elinize egzama eldiveni ya da etrafa bulaşmaması için bir bez de olabilir sarın. ( çünkü çok yağlı bişey bu ) ben akşam yatarken yaptım. sabah uyandığımda parmaklarımda hiç bişey kalmamıştı.
    inanılmaz ve çok alakasız ama çözüm için her çareyi denedim. ve faydasını gördüm. kesinlikte tavsiye ederim.

Üye
    Didem82 Avatarı

Gerçek Adı
    Didem
    Son Giriş
    21.06-2013
    Saat
    14:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    53 yaşındaki babamın 12 senedir vücudunun neredeyse 4'te 3'ü egzama ile kaplıydı. Sürekli kırmızı büyük lekeler ve pul pul bir deriyle yaşamak zorunda olmak çok zor. Bir kaç ay önce dermatolog bir tanıdığımız başka bir egzama hastasına iyi gelen Coresatin diye bir kremden bahsetti. Babama da verdi denemesi için. Krem kortizonsuz olduğu için içimiz biraz daha rahattı doğrusu. İnternetten de araştırdım biraz. Türkçe pek fazla bir şey bulamadım açıkçası ama okuduklarımda da olumlu şeylerdi. Sonuç olarak babam bu kremi 3 hafta civarında günde 5-6 kez sürdü. İlk haftadan itibaren çok büyük oranda azaldı şikayetleri. Kaşıntı, pullanmalar, kuruluk filan kayboldu. Üç hafta sonunda sanki o egzamalar hiç olmamış gibi normal görüntüsüne dönmeye başladıı. Kremi bırakalı iki aya yakın oldu ve çok şükür hala tekrarlamadı Bu hastalığın ne kadar inatçı ve tedavisinin zor olduğunu bildiğimden paylaşmak istedim. Coresatin eczanelerde reçetesiz de satılıyormuş. Bence kesinlikle denenmeli. Ben artık gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum. Gözümle görmesem inanmazdım. Herkese acil şifalar dilerim.

CORESATİN DERMATİT İÇİN STEROİD İÇERMEYEN KREM 30gr / CORESATIN SARI KREM

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon