Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 duble rakı bütün herşeyi çözer kardeşim....

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Uçağa bin koltuğuna uzan mp3 çalarını tak kulağına kapat gözlerini ve güzel bir tatile gittiğini hayal et kalp krizi falan kalmaz yükseklik korkusu da gider hepsi gider

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 4. kattan aşağıya bakamıcak kadar yükseklik korusu olan biriyim. bir çok kişiden uçağa binme diye uyarılarda bulunmalarına rağmen,herneolursa olsun binicem dedim. ve biryerdede bazen mecburiyette doğabiliyor o yüzden mutlaka yenmeliydim bu korkumu.
    cam kenarına bindim.ve şuna emin olun bir saatlik uçuşumda bir an bile korkmadım bunun sebebinide açıkcası bilmiyorum.sanırım kendimi o büyüleyici görselliğe vermiş olucamki,korkmak hiç aklıma gelmedi.inanılmaz güzellikte gökyüzünü seyretmek butün korkumu alıp götürmüştü.yanımda oturan yolcu ise,çok sık uçağa binmesine rağmen ter sular içinde kaldı yolculuk boyunca.o yüzden yükseklik korkusunu uçağa binmeden yaşayıp yaşayamayacağınızı bilemezsiniz.günümüzde uçağa binmek kaçınılmaz olduğu için,bırakın rahat olun ve binin uçağa oturun cam kenarına ve tadını çıkarım muhteşem güzelliğin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12