Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gazi06 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2009
    Saat
    19:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar asker kökenli yada asker akrabasıysanız yatacak yer sorun olmaz konuyla ilgili sorun yaşayan arkadaşlara elimden gelen yardımda bulunurum özel mesaj kutumdan haberleşebiliriz.Torpile falan gerek yok bizim merkezde gelen herkeze eşit şartlarda hizmet vermekteyiz.

Üye
    gizemt Avatarı

Son Giriş
    10.11-2009
    Saat
    10:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bu siteye

benim de babam rahatsız. Yaklaşık 2 yıldır yarı yatalak devam ediyor hayatına kendi ihtiyaçlarını kendi göremiyor henüz. Annemin ve benim yardımlarımla kalkıyor ancak. Rahatsızlığı çok uzun hikaye 2 sene oldu ama teşhisini hala bende bilmiorum.
    Hastalandıktan 2 ay sonra ankara gataya gitti babam da 3 ay tedavi gördü. ben de gittim hastaneye çok güzel bir yer ama refakatçiler için çok zor. Benim babamda sivil torpille yatırdık oraya gene çağırıcaz tedavi bitmedi dediler ama 1,5 sene geçti rica minnet zor kabul ettirdik. Çünkü babamın oranın tedavisine çok ihtiyacı var.
    Fizik tedavide çok gelişmiş bi yer.Şimdi bu salı gidiyorlar tekrar. Çok sevindik telefon gelince ama işte büyük sıkıntı refakatçi sorunu en az 1 kalacaklar annem çok perişan oluyor refakatçiye yemek verilmio kantinde hep kuru yemek var. Ama allahı var hastalara ilgi çok iyi. Yanlız refakatçilerde biraz düşünülmeli bence Çünkü orda yatanlar ilgiye muhtaç hastalar refakatçi olmadan yapamayan hastalar refakatçiler için biraz daha esnek olunabilir. Mesela misafirhanede kalmak daha rahat olmalı bence.

Üye
    zorlu Avatarı

Son Giriş
    21.12-2011
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben tsk rehabilitasyonda 3 ay yattım öyle büyütüldüğü kadar mükemmel bir yer deyil.Alet edevat var tamam ama ilgi alaka yok orda gördüğün ilginin ve alakanın kat be kat fazlasını özel merkezlerden alabilirsin ilgi derken fizyoterapistin seninle ilgilenmesinden bahsediyorum alet falan o kadar önemli deyil önemli olan fizyoterapistlerin seninle ilgilenmeleri doktorlarda ilgisis rutine bağlamışlar gidiyolar herkeze aynı tedaviyi veriyolar özellikle doktor bilge ile ümit insanların moralini bozmaktan başka bişe yapmıyo tedavide yetersiz durumu iyi olanlada kötü olanlada aynı seviyede tedavi veriyorlar birde asker ile sivil arasında her konuda bir ayrımcılık var sivilleri ikinci sınıf vatandaş gözüyle görüyorlar ve öyle hareket ediyorlar ...

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    29

İPEKEZGİ;

Asker hastaneleri sivillere açılmış durumda uzunca bir süredir. Yani tüm SGK'lılar faydalanabilmekte. Çalışan isen işyerinden alacağın sevk ile, çalışmıyorsan daha kolay faydalanman al karneni gel hemen

Üye
    zeynocan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2013
    Saat
    23:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gazi06;

merhaba.bu hafta ankara gataya gelicem yakın bir hastamız var fiziksel olarak ağır hasta.ödemeler nasıl oluyor sivile,sogortası var hastanın.genede ödemeleri yapılacakmı bilgisi olan varmı.teşekkürler

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben iki yıldır muayene oldum ve yatış icin sıra aldım ama sıranın bana gelmesi her halde bir yıldaha sürer cok agır sürüyor sıra işi

Üye
    Simurg72 Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir / Buca
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Gata fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniği ayrıca Bilkent Gazi rehabilitasyon kliniğinde de fizik tedavi görmüş bir gazi olarak bütün engellilerin sağlık, rehabilitasyon ve sosyo kültürel etkileşim amacıyla mutlaka tedavi görmesi gereken bir merkezdir.

Ayrıca Zorlu isimli arkadaş eleştirdiği konularda kantarın topuzunu kaçırmış....Hastaneyi iyi bilen bir gazi -kendisinin değimiyle 1. sınıf vatandaş- olarak haksızlık yaptığını düşünüyorum...

Üye
    ozgi Avatarı

Son Giriş
    15.03-2012
    Saat
    17:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    kardeşim eylül ayında motor kazası geçirdi c5 c6 aeasında ödem oluştu servikal dıskektomi ile ameliyata alındı mikrocerrahi ile cage yerleştirildi.Önce hareket yoktu ama birkaç gün sonra hareketve hisler gelmeye başladı.Şimdi ellerini sıkma hareketi hariç kolunu ve elini oynatabiliyor pc kullanabiliyor ayaklarındada dizlerini içe dışa kapatabiliyor ama tabiki yürüyemiyor kendi başına hiçbir hareketini yapamıyor.
    gatadan torpil bulduk oraya ben hemen yatış yaptırabilirim diyor ama yatak yarası var kuyruk sokumunda hergün eve hemşire gelip pansumanı ve bakımı yapılıyor.yara varken tedaviye alıyorlar mı?çünkü çoğu merkez alamayız dedi.
    muğladan geleceğimiz için orası hakkında hiçbir fikrimiz yok gelip de oralarda kalmak da var.tedavi nasıl işliyor ne kadar orda kalınıyor?refakatçi kabul ediyorlar mı?ve en önemlisi alt temizliği için orda yardımcı tutulacak kişiler var mı?yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Üye
    ozgi Avatarı

Son Giriş
    15.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim yardımınız için bilgiler için .şimdi bir program hazırlamaya çalışıyoruz herşeyi burda bırakıp oraya geleceğimiz için.ben sizinle mutlaka irtibata geçicem çok çok teşekkür ederim tekrar.size de çok geçmiş olsun..

Üye
    ozgi Avatarı

Son Giriş
    15.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim gideceğimiz zaman sizinle iletişime geçicem mutlaka.

Üye
    ozgi Avatarı

Son Giriş
    15.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankara gataya ancak 15 nisan a randevu alabildik?şimdi randevudan sonraki prosedür nasıl işliyor?neler olacak gittikten sonra geri dönün sıra için arıyoruz mu diyorlar? birde dr olarak kimi tavsiye edersiniz bilge beyden randevu aldık ama nasıldır? çünkü dr hasta iletişimi çok önemli.
    kardeşimin ameliyatını dekan yard.yaptı tamam ameliyat süper ama iletişim 0 dı.o kadar meşgul ki bir soru sormak için bekle bekle 5 dk da geçiştirsin. tedavisi ve iletişimi iyi olan kim vardır? yada bilge bey randusu kalsın mı iyi midir?

Üye
    nebis52 Avatarı

Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    19:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gazi06;

Merhaba gazi06. ben orduda çalışıyorum, hemşireyim. hasta getirmek istiyorum (sivil) nası yardımcı olabilirsiniz çok acil ihtiyacım var....

hastamız bır ay once boyun fıtıgı amelıyatı oldu, amelıyat sonrası ödeme bağlı tedraparazi gelişti.bir aydır fizik tedavi desteği alamadık enfeksiyon nedenıyle. suanda enfeksıyon tedavısı yapıldı samsunda yatıyo, ancak tam tesekkullü yer ararken ınternette sızı buldum. yardımcı olabılecegınızı dusundum. gercekten sımdıden cok tesekkur ederım. acıl cevap beklıyorum.
    0544 547 90 18

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gazi06 Mesajı Gör
    Ankara G.A.T.A. Rehabilitasyonda çalışıyorum işi olan arkadaşları beklerim.
    Merhaba gazi06 arkadaşım
    Ben GATA da fizik tedavi ve rehabilite görmek istiyorum ne yapmam gerek.

Üye
    karizma44 Avatarı

Gerçek Adı
    miraç
    Son Giriş
    16.04-2011
    Saat
    13:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ben miraç ben trafik kazası geçirdim gataya gitmem lazım ayağımda his var lütfen yardım edin teşekkür ederim

Üye
    karizma44 Avatarı

Gerçek Adı
    miraç
    Son Giriş
    16.04-2011
    Saat
    13:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaşlar benim gataya gitmem ve yatmam lazım lütfen yardım edersiniz çok sevinirim duacığınız olurum

slm arkadaşlar ben miraç
    94 doğumluyum 2009 un 9.ayının 1 inde ailece kaza geçirdik allah kimseye göstermisin annem vefat etti babam işe abim okula gittiğinden ben evde tek kalıyorum ayağımda his var güçlenmem var dengemi tutamıyorum a
    yağa kalkmam lazım bir an önce eğer yardımcı olursanız çok sevinirim .0531 713 08 28 ve 0536 880 21 10 dan ulaşabilirsiniz teşekkür ederim.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon