Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 48 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    60
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    amiiiiiinnnnn imtihanı ilahi, herkezde var bişey allah çekemeyecegimiz dert vermesin sabırla ondan gelene razı olalım inşallah...

takdiri ilahi dizi dizidir her kula ayrı bir yazı yazılır...

Üye
    karakayahas Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Karakaya
    Son Giriş
    09.01-2013
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar. Elimde %100 bitkisel otlardan üretilmiş bir ürün var. Daha önce vücudunun tamamını kaplamış bir bayan birde elleri ve dirseklerinde kaşıntı ve döküntü olan 2 hastada denendi. Her ikisi de şifa buldular. Herhangi bir ücret talep etmiyorum çünkü daha sadece araştırma safhasındayım bana yardımcı olabilecek sedef hastalarına ihtiyacım var. Ürün çok etkili ve hızlı bi şekilde etki ediyor. En geç 1 hafta, en fazla 2 hafta içerisinde şifa bulmanızı umud ediyorum. Bu süreç boyunca ürünü size bedavaya temin etmeye hazırım. Otları da gösterebilirim formülü vermemek kaydıyla çünkü daha patent başvurusu aşamasındayım. Yeterki ortaya bu illete karşı bi deva çıksın. İstanbulda ikamet ediyorum. İlgilenen olursa bana bu email adresinden ulaşabilirsiniz: karakayahas@gmail.com
    Şimdiden teşekkür ederim. Geçmiş olsun..

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    60
    Blog Mesajları
    2

ben açıkcası bu ignenin ne zamanda beri ülkemizde oldugunu merak ediyorum ,yeni çıkan bir şeyi kullanmak istemiyoruz ...

Üye
    hayalka Avatarı

Gerçek Adı
    hayal
    Son Giriş
    25.03-2013
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama kimse ciddi almamış anlaşılan beni , bu hastalığı 23 sene çekmiş biri olarak öyle doktorlar ilaçlar bitkiler bir yere kadar iyi gelir o kadar esas bunu kökten çözmek lazım oda önce iç dünyayını temizlemekle beynini yenilemekle olur bu hastalık değil zaten sadece senin geçmişinde ne yaşadıysan, ne bilinç altında varsa vücut buna tepki veriyor kısır döngü gibi devam ediyor bunları atmadan bu iş bitmiyor. Ne denemedim bilmiyorum artık ama bu tesadüf olarak başladığım nefes terapilerinden sonra sedeflerimin bir daha geri gelmemesi bana süpriz oldu. Çok çektim ve bende aşırı derece yaygındı heryerimde vardı şimdi hiç 23 seneyi çekmemişim kadar rahat durumdayım. beynini değiştirmeden bu iş olmazzzzzzz bu kadarr ..

Üye
    murathan Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Beyni değiştirmek, iç dünyayı temizlemek de çok kolay bir şey tabi, hemen herkes yapabilir, başarabilir !

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    60
    Blog Mesajları
    2

hayalka;

anlayamadım yani ilaçmı kullanmadan sadece nefes terapisi ilemi iyileştiniz

Üye
    hayalka Avatarı

Gerçek Adı
    hayal
    Son Giriş
    25.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen öyle.. ama dediğim gibi ben sedefim geçsin diye bu nefes tekniklerine katılmadım sadece rahatlamak için gitmiştim ama işin içine girince aslında nefes çalışmasının nelere faydası olduğnu özellikle geçmişte ne yaşamışsak üzüntüler travmaların vücuttan asıl atılımının bu şekilde olduğunu gördüm sedef hastalığı durup duruken çıkmaz mutlaka altında yatan üzüntü sıkıntı tarvmalar sonucunda olur bende de öyle olmuştu tanıştığım herkes de de aynı şekilde olduğunu biliyorum . bu sıkıntıları vücutta kalan çöp gibi düşünün bu çöpler atılmadanda hiç bişi olmadığını yıllarca binlerce yöntem deneyerek gördüm ve ilginçdir ki bu nefes gibi basit bir şeyin faydası olabileceğini iç aklıma getirmemiştim yıllarca sedefi hayatımın artık bir parçası olarak görmüştüm çaresi hep yok dediler başka bişi bilmezdim şükür ki kurtuldum çekilen eziyeti de iyi bilirim. nefes seansları yoga gibi bişide değil bu arada ben öyle sanmıştım biraz yorucu bir iş ama sonu süper sadece sedef e iyi gelmiyor ruh haliniz otomatikman değişiyor bambaşka biri oluyorsunuz . yaşadım gördüm halen de seve seve nefes çalışmalarına devam ediyorum migren hastasıydım mesela migrenimden de kurtuldum daha bir çok örneği başkalarında da yaşıyorum.. herkese acil şifalar diliyorum..

Üye
    mustafar Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    03.03-2013
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, terapi için tavsiye edebilecegin yer neresidir

Üye
    hayalka Avatarı

Gerçek Adı
    hayal
    Son Giriş
    25.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mustafafar;
    ben halen nefes çalışmalarına devam ediyorum aynı yer ve aynı kişilerle başka yerde bilmiyorum. düşünürseniz bununla ilgili bilgi almak isterseniz yönlendirebileceğim kişiler var gerekli bilgileri veriyorlar bende yardımcı olurum bu konuda.

Üye
    mustafar Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    03.03-2013
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elbette, yardımcı olursan memnun olurum

Üye
    PİSİ Avatarı

Gerçek Adı
    selin harputlu
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdilerde Avusturya'da dünya sağlık örgütüne bağlı calışmaları yapılan geçmişi 10 yıl öncesine dayanan arastırmaları bitmek üzere olan bir ilaç var. Bu ilaç su anda ingiletere kullanıma sunuldugu duyumlarını aldıkmaliyeti oldukca yüksek olduğu bildirilen bu ilacın yakın bir zamanda burdada olacaktır.

Üye
    ersin456 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2013
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yıllardır sedef hastasıyım. Herşey denedim. Metotraksat, humira... önceki kortizon krem ve iğneleri, puva macerasını demiyorum bile.
    Arkadaşlar reklam yapıyor gibi görüncem ama herkes şifa bulsun istiyorum. Yeni bir krem gelmiş dediler Türkiye'ye, aldım kullandım. Coresatin diye bir krem, eczacılara yalvarınca (resmen yalvardım, tepindim) getiriyorlar depolardan. Çok etkili oldu. Kayda alın ve deneyin derim.
    En azındaan ufak bir yerde deneyip görün. Ben kendim kullandım, kızımın dermatitine de iyi geldi, pediatrik formu.

corenailac.com diye bir sitesi var firmanın. şiddetle tavsiye ediyorum. heryere yazmaya, herkese söylemeye kararlıyım. yurtdışında fransada mesut diye bir arkadas vardı. ilk ondan duymuştum. onun sadece dizlerinde vardı, geçirmiş. tamamı henüz geçmedi ama en azından ne kanıyor, ne kaşınıyor, kabarıklık diye birşey kalmadı. belli belirsiz pembelik var. kendimize yaptırdığımız iğneler ilaçların haddi hesabı yok.

herkese acil şifalar diliyorum

Üye
    crisis Avatarı

Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

.....
    Konu crisis tarafından değiştirilmiştir (09.07-2014 Saat 13:10 ).

Üye
    kenan33 Avatarı

Gerçek Adı
    kenan erin
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende sizin gibi sedeften dolayı yıllardır sıkıntı çekiyordum ama şu anda yaklaşık 15 gündür yeni bir tedaviye başladım ve her geçen gün faydasını görüyorum ve her geçen gün azalmaya başladı.Dirseklerimde, dizlerimde, bacaklarımda ve kulak arkasından sonra ellerimde çıkmaya başlamıştı ama bu geçtiğimiz 15 günde yavaş yavaş sönmeye başladı aynı tedaviyi görüpte tamamen iyileşen arkadaşlarımız var ve tedavi sonrası tekrarlamada olmuş değil şu ana kadar bende bu arkadaşların görmüş olduğu bu fayda üzerine başladım ve Allah izin verirse yakında bu rahatsızlıktan kurtulmayı dört gözle bekliyorum.yaklaşık 6 ay gibi bir sürede kesin sonuca ulaştığı söylendi. Tedavi süresinde İlgilenen arkadaşlarımız olursa bana mail yoluyla ulaşabilirler. gereken bilgiyi kendilerine ileteceğim.Herkese Allahtan şifa diliyorum.

Ayrıca normal yaşantınızı sürüp gidiyorsunuz ekstra özel bir zaman ayırmanıza da gerek kalmıyor bu tedavi yönteminde.
    Konu kenan33 tarafından değiştirilmiştir (09.07-2014 Saat 15:08 ).

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sedef hastalarna mjde - Hrriyet Salk Hepinize geçmiş olsun..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon