Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zaleyna Avatarı

Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    00:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benimki farklı diz kapaktan dondu ama cok rahatım yürümemde bir sorun yok böylesi olması benim için daha iyi cihaz kullanıyordum ve cift deynek onlardan kurtuldum ama topuk ta sabit kalacak zorlukları neler araştırın öyle olun amaliytı

Üye
    selviser Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    30.07-2011
    Saat
    02:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar ben 11 ay önce ayak bilegimii dondurdum ama olmadı yapamadılar 2 ay sonra tekrar ameliyat oldum bu seferde 9 aydır üstune basamıyorum halen doktorlar basıcaksın yürüyeceksin diyorlar .sonra ben kıllandım ve haydarpaşa gataya giddim bu seferki doktorrlarda bana ayagımıdaki platının vıdasının gevşedıgını söledıler.ben ne yapayım arkadaşlar 11 aydır sevgılımın elınıden tutup gezdırmenın hayalını kurarken 3 ünccü bir amelıyat daha olucam .ama ümraniye devlet hastanesındeki kasaplara sakın olmaytın

Üye
    murattikent Avatarı

Son Giriş
    22.04-2013
    Saat
    00:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayak bileğinden neden ameliyat oldun.banada yardımcı olabilirmisin.12 doktor ne tavsiye etti.benimde ayak bileiğimi donduracaklar.

Üye
    selviser Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    30.07-2011
    Saat
    02:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşım ben on sene önce pıçaklandım sınır damarım koptu kalçadan sag ayak bılegı düşüklük oldu bende dondurdum ama memnun degılım çok geç ileşiıyor ve çok agrıı yapıyor amelıyat olalı bırbuçuk sene oldu halen hergun ıkıtane agrı kesıcı atmadan sokaga çıkamıyorum ve fazla yürüyemıyorsun yuruyusun kısıtlanıyor eger şimdiki halınden bıraz olsun memnunsan olma derim ve her hastnedede bu amelıyatı olma sana hastane önerıyım orda ol bu amelıyatı en saglam tukıyde baltalimanı kemık hastanesınde olursun msn mi verıyorum eklersen sohbet ederız bu konuda ıyı akşamlar

selviser@hotmail.com

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@selviser;

Arkadaş olma demişsin sonrada ol demişsiniz

Bencede olmayınız!!!

Heleki tek ayağında böyle sorunu olan bir arkadaşa bir dr. un bu ameliyatı yapması cinayettir.

Piyasada aktif carbon ortezler mevcut! Videolarını izlediğim kadarı ile koşuyor tek ayağında sorunu olanlar.

You tube da videolar mevcut.(Bilgi alma hakkımızı kısıtlayanlara da buradan bir gönderme yapmış olalım!)

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    buyuk engel...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12