Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 58 mesajın 46-58 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aminnnn...

Üye
    KaPtAn 16 Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.08-2010
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Bursa / Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walera;

ben ückez cerrahpaşa uyku merkezine yattım şimdi bilmiyorum ama ozaman ssk kabul ediyodu gün vermesi biraz uzun oluyor ben ilk gece gic uyuyamadım ikincisinde hap alıp uyudum okadar kablonun icinde ayaklarında kafanda gönsünde karnında iki tane kemer insanın uykusu kacıyor zaten

benim sorunum kas hastasıydm uyurken solunum cok durdugundan nekadar uyusam hic uykumu alamıyordum bana bipapp cihazı tafsiye ettiler kullanamadım
    6 ay sonra kotü olup cerrahpaşada doktorumun muaynanesinden ölü zayiyetinde yogun bakıma kaldırılmışım
    42 gün sonra solunum cihazına baglı olarak yogun bakımdan cıktım 6 yıldır solunum cıhazı ile uyuyorum ne kadar cabaladımsa onsuz uyuyamadım

aman dikkat edim uyku vucudun en iyi ilacıdır
    hapla uyumak care degildir
    allah şifa versin

Üye
    Eeesssraaa Avatarı

Son Giriş
    13.02-2017
    Saat
    03:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uyku sorununuzu çözebıldınızmı bende aynı durumdayım gitmediğim dr denemediğim ilaç kalmadi hir bir işe yaramıyor

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bende de aynen devam ediyor

Üye
    Eeesssraaa Avatarı

Son Giriş
    13.02-2017
    Saat
    03:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

(( sizde de mi ilaçlr işe yaramıyor napıcamı sasırdım ativan xanax rivotril ımovane serequel rexapin laroxly tolvon remeron zestat hiç biri fayda etmıyor dr lar bu ilaçlar fili devırır dıo

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Zaten Değerlendirdiniz! -1 Zaten Değerlendirdiniz!
    evlenin sorun çözülür bebekler gibi uyursunuz.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

evlilikle hiç alakası yok

Üye
    electro Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    18.07-2017
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herşeye kafa yoran, çok düşünen ve diğer insanları patavatsız, lakayıt, kayıtsız bulan birisiyim ve bu durumda beni ister istemez geriyor.Öyle bir durum ki bendeki örneğin yorumları okurken, bulunma eki ile bağlaç olan -de -da takısı ayrı yazılmamışsa bu bile benim gerginleşmeme sebep olmaktadır.Bunlar yatağa yattığım anda da devam etmekte (çok düşünmek, yastığı ya da yorgandan rahatsız olmak, kalp sesi dinlemek, değişik tanılar koymak, keşifler yapmak vb.).Uyumakta , uykuya dalmakta zorluk çekmek bir tarafa uyku hali bile gelmiyor! En son ne zaman esnedim o'nu bile hatırlamıyorum.İnsanların sabahları gözleri şiş şekilde kalmasına da ister istemez atarlanıyorum.Bir de herkesde var mı bu durum bilmiyorum ancak uykuya dalacağım anda da izahı çok güç (resmen öldüm dedirtecek boyutta) bir sıçrama ile uyanıyorum.Daha öncesi düşündüklerim ise uçup gidiyor.Henüz tam atlatabilmiş değilim ancak benim gözlemlediklerim şunlar 1- stresten kaynaklı iç karın kaslarının gevşemek istememesi (mide de dahil) 2- Frekansınızın tutmadığı arkadaşlarla birliktelik/sohbet ya da hoşlanmadığınız bir filmi/kitabı izlemek/okumak 3- Aile içi tartışma veya gerginlik 4-İstediği bir işe veya etikete/ maaşa ya da sevgiliye/eşe sahip olamama olamama 5- kafein ve nikotinden zengin içecekleri çok tüketirken suyu ihmal etme 6- Geceyi gündüz, gündüzü gece yapmak genç yaşlarda başlayan bu biyolojik sapma öyle kolay kolay geçmiyor.hepsi için bir çözüm buldum örneğin 1 numara için medazepam( tranko buskas) diğerlerini de yazacağım arkadaşlar ama an itibarıyla çıkmam gerekiyor.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tranko buskas yukardaki ilaçların yanında çerez gibi kalıyor hiç bir etkisi yok

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

@electro

Arkadaşım bu yazdığın sıkıntılar hemen hemen herkes de var o yüzden çok sıkıntı yapma . Kafana takma dünyaya bir kere geliyorsun anı yaşa rahatla hayat basittir aslında doğar büyür ve ölürsün. Önemli olan nasıl yaşadığın ve zamanını nasıl değerlendirdiğindir. Ben senin yerinde olsam spor yaparım. Hayvan beslerim ne bileyim bir kedi köpek al. Olta al balığa git . Yüzmeye git bir uğraş bul ve rahatla.

Üye
    electro Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    18.07-2017
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cevaplarım yarım kalmıştı devam ediyorum 2 - öyle bir durumdan sonra eve geldiğinizde ( veya evdeyseniz) 1 bardak oda sıcaklığıda su içip sırt üstü uzanıp(diyafram solunumu yapmak için) 1-2 saat hiçbir şey yiyip içmeden tv izleyin (sizi sıkmayan şeyleri) az da olsa uykunuz gelinceye dek! 3- ben artık duymazlıktan gelip odayı terk ediyorum.Konuyu ben açmış tartışmayı ben başlatmış olsam da zaten belli bir süreden sonra buna alışıyorsunuz ve daha çabuk sakinleşiyorsunuz 4- Yarınını düşünme! düşünmemekten kastım, şu saatte kalkmam lazım, kaldı şu kadar saat deyip de kendini germe hatta ve hatta saat denilen cihazı da unutunuz.5- akşam saat 20:00' den sonra, hiç içme demiyorum ama bu tür içecekleri az iç ve sakın meyve yeme! 6- Arkadaşım gelecek, şunu bitirmeliyim, hele bir uykum gelsin vb. sebeplerden ötürü hiç uykun olmasa bile (cin gibi olsan bile) en geç 23:00 de yatakta ol, zordur ama maksimum 3-4 gün sıkıntı çekersiniz , biyololojik saatiniz düzeldikten sonra da sakın bozulmasına müsade etmeyin, melatonin vb. uyku hormonları da (tecrübeyle sabit) fayda vermez.Tüm bunlara rağmen sıkıntınız devam ediyorsa Beyin, akciğer, kalp, dolaşım sistemi , bağırsak emilim bozuklukları, kan analizi ve bence en önemlisi tiroid bezinizi gösterin.Bu uykusuzluk derdi bana göre (kimse alınmasın) kafası çalışan ve sinirleri narin insanların genel problemidir.Peki ben bunları denedim de çare buldum mu ? - evet hatta size tutmuş olduğum istatistiki bilgi olarak şöyle bir sonuç sunabilirim; bunları yapmadan önce (yavaş yavaş keşfetmeden önce) her gün 2-3 saatlik (o da arada sürekli uyanmalarla) uyurdum.Toplasan haftada 20 saati bulmuyordu.Şimdi ise 40 ila 50 saat arası uyuyabilmekteyim.Siz de hiç ama hiç uyumuyor değilsinizdir. haftada 1 günde olsa uyuyorsunuzudur.Bana öyle bir uykuda 6-7 saat yetmiyor diyorsanız ya da 7 saati aştığımda ise bu sefer de gece uyuyamıyorum diyorsanız söylediklerimi yapmanızda fayda var.

Üye
    Sinemis33 Avatarı

Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Muntada al sansar, imovane ne kadar süre kullandınız? Ben de uzun süredir kullanıyorum bağımlılıktan korkuyorum

Üye
    BulutBaydar Avatarı

Gerçek Adı
    Bulut Baydar
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Xanax'ı geçmek mi? Hahaha oldu görürsem söylerim 0.25 mg xanax falan mı kullandın acaba da xanax aştım diyorsun. 1 mg xanax öneririm bağımlılık falan hikaye şehir efsanesi bunlar inanmayın.

1 mg xanax gece 22-22.30 gibi iç yarım saate yat gece tuvalete kalkma alışkanlığın varsa ona kalkarsın 1 kere onun dışında sabaha kadar fosur fosur uyursun arkadaş aman alkol içme xanax + alkol öldürür adamı öldürmese de süründürür ya da hapise sokturur. Bilincini falan kaybedersin.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234

Başlığın Etiketleri