TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 101 / 101 İlkİlk ... 5191979899100101
Toplam 1512 mesajın 1.501-1.512 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serdar39 Avatarı

Son Giriş
    15.03-2020
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @nilufer007

Geçmiş olsun. Hacettepeyi onceleyin isterseniz . Ben orda ameliyat oldum daha önce. İstanbul'daki kadar sıra beklemezsiniz. Özel için de aklınızda bulunsun bir kemik için ortalama 20000 TL'ye ameliyat olabilirsiniz tahminen.

Üye
    why.not Avatarı

Son Giriş
    04.08-2019
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar.Ben de bugun bu konuyu arastirirken bu forumu buldum yorumlari okudum ve uye olmak istedim.Dogduktan bikac ay sonra cocuk felci gecirmisim, sag bacagim digerinden kisa.Uzuluyordum ama tedavi olarak cok uzerine dusmedim ama artik bir seyler yapmak istiyorum.
    10 sene once devlet hastanesine gitmistim ne yapabilirim diye, doktor cocuk felcini en sansli gecirenlerden oldugumu, kisaligin cok olmadigini, uzatma ameliyatlarinin riskli oldugunu, daha sakat kalabilecegimi soyleyip hevesimi kirmisti bidaha gitmedim.Kisaligi hatirlamiyorum 1,5 ya da 2 cm diye hatirliyorum ve sol bacagima gire de biraz zayif.Bi evrak var bende ama anlamiyorum yazilanlari.Bikac sene once de bir ortopedi doktoruyla tanismistim yine heveslendim ve o da riskli, gerek yok deyince biraktim.
    Basinizi sisirmek istemiyorum ama beni konuda olumlu yonlendirebilir misiniz.Muhakkak risk vardir ama duzelme durumum da vardir degil mi.Yorumlarin hepsini okuyamasam da bi kismini okudum.Bugun ilk kez bi umit dogdu icime, bilmiyorum.Uzatmanin farkli secenekleri varmis hem maliyet hem sure hem de saglamlik acisindan degisiyormus.Ve tabi en onemlisi doktor kismi galiba.
    Belki sayenizde ben de degistirebilirim.Once Allah tan sonra sizden yardim istiyorum 🤲

Üye
    Raistavşan Avatarı

Son Giriş
    10.01-2020
    Saat
    07:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ameliyatı oldum. Tedavide 7. ayın içerisindeyim şimdilik her şey iyi gidiyor. İsteyenlerle deneyimlerimi paylaşabilirim.

Üye
    mdbarbaros Avatarı

Son Giriş
    21.01-2020
    Saat
    01:41
    Yaşadığı Yer
    mersim
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

.sana bırşey sormak ıstıyorum Cebrail alekberov şu anda baku de sanırım çalışıyor..ben ona ılızerov ıle bacak eğrılığı amelıyatı olmayı duşunuyorum bu doktor hakkında bılgın varmı

@Nis
    nasılsınız ...daha once konuşmuştuk..şu anda nasılsın herşey oluna gırdı ınşallah..sana bırşey sormak ıstıyorum Cebrail alekberov şu anda baku de sanırım çalışıyor..ben ona ılızerov ıle bacak eğrılığı amelıyatı olmayı duşunuyorum bu doktor hakkında bılgın varmı

Üye
    receeeps Avatarı

Son Giriş
    16.01-2021
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba çok şükür iyiyim

o kadar cok yazan arkadaş olduk turkiyenin 4 bir yanından hatirlayamaidm ama çok şükür ameliytalarimi oldum desteksiz yuruyebiliyorum

Üye
    edattk0606 Avatarı

Son Giriş
    19.10-2020
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nilüfer007 hanım aynı kaderi yasıyoruz sıze sormak istediklerim var fibula hemi eli ile ilgili

Üye
    Doktormurat Avatarı

Son Giriş
    11.01-2020
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar benim yaşım 53 doğuştan sol kalça çıkığı ve 7 cm kısalık vardı ağrılar dayanılmaz olunca protez ameliyatı oldum sol bacağımdakı kısalık 3.5 cm düştü şimdi fizik tedavi görüyorum fizik tedavi ile eğzersiz ile kaslar nekadar sürede güçleniyor bilgisi olan varmı

Üye
    sevda asi Avatarı

Son Giriş
    06.05-2020
    Saat
    04:35
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ameliyat oldunuz mu ?

Üye
    Sanem başkan Avatarı

Son Giriş
    17.11-2020
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, ben 4 sene önce kalça protezi ameliyatı oldum fakat kısalık tamamen giderilmedi, 2 buçuk cm kısalık kaldı, bacak uzatma ameliyatı olmak istiyorum önerebileceğiniz devlet hastanesi varsa yardımcı olun lütfen, bide deneyimi olanlar varmı

Üye
    receeeps Avatarı

Son Giriş
    16.01-2021
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sanem hanım istanbul baltalimani kemik hastanesi de Bilal demir ve Barış özkul var bende orada ameliyat oldum sizin sorunu orada kesin çözerler fakat 3 cm atındaki kısaliklar için cerrahi mudahele yapılmıyor ama siz yinede bi muayene olun bence baltalimani kemik hastanesi olduğu için bu alanda çözemedikleri hic bir sorun yok

Üye
    Sanem başkan Avatarı

Son Giriş
    17.11-2020
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@receeeps teşekkür ederim, 3 buçuk cm kısalık var bacak uzunluk boyunu ölçtürdüm, sizin rahatsızlığınız neydi ameliyat zormu kaç ay sürüyo acaba

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlizarov yöntemi Türkiyede ilk defa benim yeğenimde denendi. Çapa TIP Fakültesinde oldu. televizyona falan da çıktıydı.
    enfeksiyona çok dikkat edin. Hastanedeyken bile kendi imkanlarınız ile günde 1 yada 2 defa dezenfekte edin tüm odayı. Çünkü bilhassa devlet hastanelerinde tuvalette aynı pasapas ile siliniyor hasta odası da.
    Hastaneden çıktıktan sonra da en önemlisi hijyen. Çok çabuk mikrop kapma riski var.
    6 saat ara ile vidalar azar azar çevriliyor. İyileşme süreci tamamen size bağlı. Ama 1 sene sürer tam anlamıyla iyileşmesi.
    Bu süre boyunca asitli gıda , hazır mevye suları falan yasak.
    sürekli kemik suyu kaynatıp için.
    doktorun adını tam hatırlamıyorum. Onu yarın öğrenir yazarım.
    Şuan gayet güzel yürüyor , koşuyor . Sağlıklı Allaha şükür

Sayfa 101 / 101 İlkİlk ... 5191979899100101

LinkBacks (?)

Başlığın Etiketleri