Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eşim ameliyat oldu dr un verdiği egzersizleri uyguladık şimdi sorun yok ...

Üye
    teoo Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:02
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uzun zaman olmuş ama yinede yazmak istedim. bende de var ameliyatsız düzelmez dedi doktor çevremde olanlar memnun değil. galiba 2 çeşit ameliyat var kısa süren operasyonda yırtılan doku alınıyor (ki bu sağlıklı değil zamanla aşınma kireçleme yapıyor) uzun süren ve ameliyattan sonra 2 ay üzerine basmamanız gereken çeşiti var bu operasyonda yırtılan parça yerine geri dikiliyor diye biliyorum. bende henüz karar vermedim

Üye
    oaks Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    10.01-2014
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım bu menisküs ameliyatı eğer eklemlerde zorlama(hareketlerde kısıtlılık) yoksa kişi şişman değilse önermiyorlar fakat asla ve asla doktorun dediğinden dışarı çıkıp nasihat öğüt almayın(ben şimdi ne yapıyorsam)
    Askerden önce aynı sorunla karşılaştım ancak bana denilen profesyonel sporcu değilsen ameliyat olma şöyle zor böyle zor dediler ameliyat için(şimdi 45 dakikada kapalı yöntemle yapılıyor eskiden diz kapağı kesilip pencere gibi açılarak yapılıyordu ve kişi 6 ay yaşamdan kopuyordu örnek futbolcular elvir baliç ve hakan ünsal)
    ben de o zaman olmadım,askerde gittiğimde haliyle hareket fazlalaşınca eklem zarar görmeye başladı ve askerliğimin sonunda romatizma teşhisi konuldu
    yani bu şu demek ;
    eğer o bağlar tamir edilmezse zaman içinde eklemlerin birbirine yaklaşmaları nedeniyle mesafe daralır ve sürtünme neticesinde diz eklemi aşınmaya başlar bunun neticesinde romatizmaya geçiş olur ki bu daha vahim olur,tedavisi daha külfetlidir.Lütfen ameliyat deniyorsa bu konuda güvenilirse ameliyat yaptırın.
    Allah sağlık ve şifa versin.Geçmiş olsun

hangi konuya cevap vermişim gidipte konu açılalı 2/3 sene olmuş neredeyse

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12