Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uslug2008 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2011
    Saat
    11:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi gunler

benım kızım 21 aylık, dogustan radıusu yok, yanı sol elının bas parmagı yok. elındekı dırsekten ıtıbaren koldakı bır kemıgı yok.
    ılk amelıyat oldu bır daha olacak. yanı ısaret parmagı bas parmagının yanına gelecek, kolu bıraz daha uzayacak.

boyle bır amelıyat olan var mı

bana bu konuda yardım eder mısınız

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde doğuştan iki kolumun radiusu yok,bileklerim yok,baş parmaklarım kuvvetsiz ama bununla ilgili ameliyat olmadım ve kesinlikle bu aameliyatı tavsiye etmem.Az çok anotomi bilgimden minicikte olsa tıp bilminden mütevellid,çocuğunuz ameliyat olmasın.Benim rahatsızlığım tar sendromu ,çocuğunuza bu teşhis konuldu mu bilmiyorum.Ama tar sendromlu bir arkadaşım ameliyat oldu,evet kolları biraz daha uzadı ama sadece görüntü,önemli olan fonksiyonellik değil mi?platinlerde ekstra zahmet veriyor,platinleri mi korusun kollarını mı?Trombosit hücreleri kanda sayıca düşük ise ameliyatta trombosit verilecek,bunun için kişi ayarlayacaksınız,kan ayarlayacaksınız,bir ton zahmet,diğer komplikasyonlarda cabası.Ben sağ dizimden ve burnumdan ameliyat olmam gerekiyor ama sırf bu zahmetten olmuyorum,bu acıya katlanıyorum ama diğerine katlanamam.Benim sağ kolum 15 cm.,sol kolum 35 cm. minicik kollarım ama parmaklarımı kullanabildiğimden sorun yok.
    Velhasılı kelam bu ameliyatı iptal edin.
    Bu sorunuza benden başka cevap verebilecek kimse olduğunu sanmıyorum.Sitede radiusu olmayan tek ben varım.Yanılıyorsam düzeltsin radiussuzlar.

Üye
    uslug2008 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2011
    Saat
    11:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm öncelikle gecmiş olsun dıyorum rabbım sabır versın en guzel mutluluklar senınle olsun sakın yanlıs anlama ıcımden gecenlerı yazıyorum cunku ben sımdı sızlerı dah ıyı anlıyorum amelıyat konusunda verdıgın bılgı ıcın tesekkur ederım kızımın bır sendromu yok sadece radıusu yok ıste kalbıde kapandı baska yerınde eklem eksıklıgıde yok ALLAHIM boyle uygun gormus ne edelım bız kabullndık artık kendıde kabullendı henuz kucuk ama bebeklerın ellerın bakmıyor artık onceden bakardı bırde kendı elıne bakrdı yokk derdı sımdı yapmıyor artık bunu bende artık aglamıyoum senınle tanısmak ısterım mns adresım vereyım nnnnara_20@hotmail.com mutlaka goruselım tanıstıgımıza cok sevındım sevgıyle kal