Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reşat Avatarı

Son Giriş
    16.04-2007
    Saat
    14:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kalça ve diz çıkıkları için araştırma yaparken kalça çıkığından rahatsız olanların sitesi olarak sizin sitenizle karşılaştım ben şifalı bitkilerle uğraşmaktayım eklem ağrıları bel ağrısı olan arkadaşları önce çıkığın nerede olduğunu tesbit etmek için işinde uzman olan kırık çıkıkcı arkadaşa yönlendiriyorum eğer çıkık olan bölgede kireçleme ve deforme yok ise çekme işlemi yaparak bir kaç dakikada çıkık rahatsızlığınızdan kurtuluyorsunuz eğer kireçleme ve deforme var ise kireçleme için benim tamamen doğal şifalı bitkilerden hazırladığım çay ve yağ bulunmakdadır bu çayı ve beraberinde yağı tarife göre kullanılması sonucu kireçleme çözülüyor ve çıkık çeken arkadaş çekme işlemi ile sonuç kesin alınıyor bana gelen hastaların çoğu sizler gibi kalça veya diz çıkığı olarak gelmiyorlar ya bel ağrısı veya menisküs sikayeti ile geliyorlar bu konuda çok sayıda arkadaş bu rahatsızlıklardan kurtuldu sizlerinde rahatsızlığına çareye vesile olabilirsek kendimizi bahtiyar hissedeceğiz ister MSN ister telefonla görüşerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım tel.0358xxxxxxx cep.0537xxxxxxx nolu telefonlarla ulaşabilirsiniz şimdiden hepinize acil şifalar dilerim reşat türkoğlu

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

dün haberlerde izledim pek bir üzüldüm benim 40 yıllık dişcimi yakalamışlardı halbuki adam marangoz malzemeleri ile gayet ustaca mesleğini(dededen kalmaymışşşşşşşşş meslek olarak :shock: ) icra ediyordu
    hala varmı kırıkcı çıkıkcı varmış demekki :shock: milletin ekmeğine mani olmayın doktor ya burası türkiye bir alaylı birde mektepliler var malumunuz alaylılar bazen mekteplilerin önüne bile geçebiliyor(yakalanana kadar olsa bileeeeeeeee )
    şaka bir yana bu sitedeki arkadaşlarımızın(bizlerin) ikincil bir engel sahibi olmaması adına bu tür şahsiyetlerin uzak tutulması en doğrusu derimmmm

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

yuh diyorum yaaaaa. doktor tamam numaraları sansürledin ellerine sağlık da niye silmedinki yazdıklarını. ismi var adamın :!: bizim türk milleti bu adamın (adam denilirse tabii) adından yola çıkıp bunu bulur, kendini de bi güzel çektirirde. bence yazdıkları, en azından adı da silinmeli. :roll:

neyse, iyi söylemişsin doktor. üstüne birşey söylemek bana düşmez. Allahından bulsunlar ne diyim.

minerva. o dişçi gezen zattın senin doktorun olduğunu duyunca hiç şaşırmadım nedence :wink: :lol:

şaka bir yana, düşünüyorumda, böyleleri neden yaşıyorlar acaba :?: :roll:

Üye
    pluton... Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET ÖSEN
    Son Giriş
    02.11-2015
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vay be !
    Allahım sen akıl fikir ver böyle kullarına
    Adam birde ciddi ciddi mesaj yazmış
    Oldu kardeşim sen önce sen beynini git o söylediğin çıkıkçılara şöyle güzelce bir çektir daha sonra şifalı otlarında bir saat kadar da dinlendir bak çok iyi gelecek aklın fikrin daha iyi çalışacak.

Üye
    gunesstar58 Avatarı

Son Giriş
    12.11-2014
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onlar nasıl uzman oldularsa hayalı saglık bakanlıgı vardır kendılerıne gore çunku kendılerde hayalı uzman olmuşlar

Üye
    Yavuz Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bakarmısınız arkadaşlar nekadar rahat bir şekilde kendisini yaptığı işi anlatıyor çok önemli bir iş yaparmış gibi.
    ne denenir ki....