Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tehlike72 Avatarı

Son Giriş
    20.08-2009
    Saat
    12:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba
    benim kızımmın sağ bacağında 3 santim 72 milim kısalık var kazadan dolayı. doktorumuz ameliyat dedi, ama uzun süreli olacakmış. ben de tedirginim... ameliyatlar tam sonuç vermiyormuş, duyduğuma göre olanlar düzelmemiş. 5 senedir ameliyat olan varmış.
    bana hastane veya dr adı verirseniz memnun olurum. ne yapacağımı bilmiyorum, kararsız kaldım.
    eylüllün 10 ameliyat günü verdiler vida takılıp biz evde acacakmışız. yani uzatacakmışız

bir bilginiz varsa cevap bekliyorum

şimdiden teşekkürler...

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    12:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş .Bu konuyu ile bilgiyi internette veya forum da bacak kısalığı yada ilizarov diye arattırın çok fazlaca bulabilirsiniz. İşe yarayanların sayısı işe yaramayanlardan çok daha fazladır. Önemli olan hastane ve doktor iyi olsun. Hangi hastane ve hangi doktor yapacak yazabilirmsiniz.

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

nöbetçi arkadaşımızın dediği gibi, işe yarayanların sayısı işe yaramayanların sayısından daha fazla. işe yaramayanların bir çoğu da çok geçmişte olduklarına dair düşünüyorum.

teşekkürler..

Üye
    woooool Avatarı

Son Giriş
    03.08-2011
    Saat
    15:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun derim. Ben şu an ameliyat oldum yani daha yataktayım ama 6 cm uzadı çok şükür şimdiye kadar bi aksilık olamdı .benim doktorum çankaya hastahanesinde asım kayaalp _ankara gerçekten tavsiye edeim.

Üye
    nurse Avatarı

Son Giriş
    26.10-2009
    Saat
    15:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle çok geçmiş olsun... bende yaklaşık 2 ay önce hem uzatma hemde kalça çıkığı ameliyatını birlikte oldum tedavi sürecim hala devam ediyor... benim ameliyatımı kayseri erciyes üniv Mehmet Halıcı gerçekleştirdi ben memnunum bütün hastalarıda çok memnun... umarım bir nebzede olsa yardımcı olabilmişimdir Allah acil şifalar versin...