TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    06:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Meraba herkesin bayrami mubarek olsun
    SAĞ DİZ MR İNCELEMESİ İNCELEME SEKANSLARI : SE T1A sagittal ve koronal, PDA sagittal ve GRE T2A aksial ve koronal. Eklemi oluşturan kemik yapıların kortikal ve medüller sinyal intensiteleri ve artiküler yüzeyler normaldir. Medial menisküs ön boynuzu normal , arka boynuzunda grade 1 dejenerasyon mevcuttur. Lateral menisküs normal şekil, boyut ve sinyal özelliği göstermekte olup, patolojik sinyal izlenmemiştir. Patellada grade 2 kondromalazi izlenmiştir. Tibiafibular eklem aralığı düzeyinde anteriorda lobüle konturlu septasyonlar gösteren yaklaşık 3.5x1.5x2.5 cm boyutlarında ganglion kistine ait olabilecek kistik lezyon saptanmıştır. ön ve arka çapraz bağlar, medial ve lateral kollateral ligamentler ile patellar ve quadriceps tendonlar normaldir. Patellofemoral eklem, periartiküler bursal yapılar ve popliteal fossa oluşumları normaldir. Eklem içi sıvı miktarı normaldir. İnceleme alanına giren yumuşak dokular normaldir. SONUÇ BİLGİ

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Benim sag dizimde tumor kanser cikti 25 yasindayim doktor her gittimde kireclenme kikirdak hasari meniskus diyip beni gonderiyodu en son dun gittim ayaginda tumor var dedi ve ben bu ayagi 10 dakkadan fazla kullanamiyom bana dediki daha gencsin bunun tek cagresi kesmek dedi bidahada gelme ayagin icin dedi kestirmek istersen sen istedin zaman keseriz dedi bence boyle kullan kullanabiliyosan dedi doktor doktorda gezme kendine eziyet etme dedi beni gonderdi ben napim simdi bilemedim bana akil verin varmi bunun bi caresi ayiyetten sizofreni hastasim bittim yani agliyom hep gozumde yas kalmadi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.435
    Verilen Beğeniler
    3.934

@Nasilsiniyim

Yok yok, böyle hemen karamsar olma. Başka bir doktora daha gidip sor. Tümör kötü huylu olsa seni öyle salmazdı zaten. Bence ısrarcı davrandıysan başından savmış olabilir aklınca!

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Dogru soyluyon abi zaten bugun 2 de baska hastane randevum var haftaya salida ozele gitcez hayirlisi bakalim

Üye
    arizona Avatarı

Son Giriş
    27.10-2021
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Nasilsiniyim

Gecmis olsun
    Baska doktorlara mutlaka kontrol ettir.Ozellikle Onkolojik ortopedi doktoru olsun

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Gunaydin hayirli sabahlar herkese acil sifalar dilerim benim sizlere bi sorum olucakti

dizimde nadir cikanbi kist cikti 5 yildir bununla ugrasiyorum (Peroneal zayiflik fibular daralmasi intraneural ganglion)
    2.5 ay once ozelde ameliyat oldum devlet hastaneleri etmedi anlamadiklarindan bide riskli oldugundan bu kist tekrar cikmis
    tanimda peroneal zayiflik fibular daralmasi intraneural ganglion yaziyo

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

ganglion kanser değildir - ameliyatla alınır gerekirse alçılanır ve sonrasında fizik tedavi olursun. aynen benim doktorum da daha doğrusu el bilekte idi 3-4 doktora gittim boşa olma yeniden çıkar dediler.oldum çünkü çok ağrıyordu özellikle mouse kullanırken. bakalım yeniden çıkana kadar idare edeceğim.ama bileğimi tam kullanamıyorum sol bilek gibi açıları yapamıyorum bükme sorunlu ..az yoğun kullansam acı çekiyorum şişiyor....

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

@hanifeaydin

geçmiş olsun bende şişkinlik felan yok acıda yok iyi huylu kiste cıktıgı yer riskliymiş ankarada gezmedigim gitmedim hastane kalmadı anlamadılar bitek onkoloji hastanesindeki doktor acık acık konustu riskli dedi biz ameliyat edemeyiz dedi ozelde oldum iyi bi doktor bulduk normalde biz bu kist hic işlem bile yapmıyoruz dedi ben hic yurumek istemiyom sag ayagımı surukleyerek yuruyorum bide ayakta durdumda hep bi yerlere dayanmak istiyom arada bi ayagım yanıyormus gibi oluyo sıkılıyomus gibi oluyo sanki silahla tek tek 5 10 saniye aralıklarla mermi sıkıyolarmıs gibi oluyo degişik bi agrısı war boyle canımı cok yakmıyo ama derinden gelen bi agrı yani ne olacak bilmiyom walla

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

@arizona
    aynen onkoloji ortopedi olması gerekiyomus digerleri kırık çıkıktan anlıyo bi tek

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

Allah kolaylık versin benim el bileğindeki yer ameliyat sonrası hala ağrı var , şiş , çatal kaşık tutunca sızlıyır sıkamıyorum yumruk yapmak bile zor.kaslar zayıf moralim bozuluyor ama elden birşey gelmez.

Üye
    Nasilsiniyim Avatarı

Son Giriş
    14.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sagolun sizede sizin patoloji sonucu kagidinda tanida ne yaziyor acaba