TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umut62 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    03.02-2021
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Nisan 2020'de kanser sebebiyle total kolektomi operasyonu geçirdim. Ekim 2020 sonunda ise ileostomi kapatılması ameliyatıyla sadece ince bağırsağımla yaşıyorum. Ameliyat zamanından bu yana sadece geceleri olacak şekilde gaita inkontinansı yaşıyorum. Gündüz hiçbir problem yok ama durum psikolojimi bozmaya başladı takdir edersiniz ki. Henüz endişe etmek için erken mi? 2,5 ay kadar oldu. Zamanla geçecek mi? Ne zaman endişelenmem gerekiyor?

Üye
    pamukburcu19 Avatarı

Son Giriş
    01.02-2021
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de bu ameliyatı oldum kişiden kişiye değişiyo iyileşme süreci bence çünkü biz üç kardeşiz üçümüzde aynı ameliyatı olduk bizde genetik babamdan geliyo.Ben 1 yıl ilyostomi torbasıyla yaşadım.Ablam ve kardeşim 1 ayda düzeldiler ve normal hayatlarına devam ettiler.3 ay hastanede kaldım.Evet sıkıntılar genelde gece oluyo.Sizi öyle iyi anlıyorum ki tek bir tavsiyem olabilir o da sabır.