TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2020
    Saat
    13:04
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim reflüm var. İlacı bırakmıştım. Tekrarladı. Bogazda takılma mide yanması, mide yukarısinda yanma bazı yiyeceklerin reflünüzü artırdıgı oluyormu, agıza yemek artıklarının gelmesi, ilaç ve başka neler yapıyorsunuz? Reflünüz için?

Üye
    bipolarikipolmaz Avatarı

Son Giriş
    15.11-2020
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

Öncelikle geçmiş olsun. Bende yıllarca çektim, hatta onlarca kez uyurken ağzıma yiyecekler geldiği için neredeyse boğuluyordum. Yabancı bir araştırmada şekerli gıdalardan mümkün olduğu kadar uzak durulması gerektiği ve uyumadan en az 3 saat öncesinde yemeyi kesmek gerektiğini öğrendim. söylediklerimi bir kaç aydır deniyorum ve hiç atak geçirmedim. sen de deneyebilirsin. bir de kendi tecrübem, turp yemek. Turp bazik olduğu için midedeki fazla asiti biraz da olsun azaltıyor.

Üye
    kallmann35 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    9

Proton pompası inhibitörlerinin de faydası olabilir. Lakin uzun kullanımda zararları olduğu söylenir.

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2020
    Saat
    13:04
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bi dönem diyet yapıyordum. Bırakmıştım. Sanırım tekrar başlayacagım. Asitli yiyecekler ve içecekler de artırıyor. yanmayı . İlaç kullanıyordum uzun süreli kullanımlarda zararlı oldugunu duymuştum...