TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Vtecll Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bildiğiniz üzre nikotin bağımlılığı literatürde hastalık olarak geçiyor.Eğer sigara bırakanlar var ise öykülerini paylaşmalarını rica edecem hem bizim gibi kullanıcılara emsal teşkil eder.Ben mesela en çok uykuyu etkilediği için bırakmak istiyorum belki hastalığıma iyi gelir diye.

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    154
    Verilen Beğeniler
    494
    Blog Mesajları
    1

5,5 aydır içmiyorum

Üye
    Vtecll Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    7

@perseküsyon Bırakma sürecinde neler yaşadın?

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    154
    Verilen Beğeniler
    494
    Blog Mesajları
    1

@Vtecll

Değişik şeyler yaşadım

Üye
    TEKYÜREKLER Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    ...............
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yıl 2009...aylardan aralık..iş çıkmış eve gelmişim akşam yemeğimi de yemişim.ozamanlar birbuçuk günde bi paket sigara içiyorum..vakit yatsıya gelmek üzre..bi balkona çıkayım da sigara içeyim dedim.keyifli içiyorum ki..sigaranın yarısına geldim.gögsümün ortasına ağırlık çöktü..bi anda elimdeki sigara bana tat vermemeye başladı .o an ki hisle elimdeki sigarayı büyük bi nefret ve tiksintiyle attım.bi daha içmicem bu lanet zıkkımı dedim.ve paketimde kalan 6 tane sigarayı da elimle cumurlayıp attım.sabah oldu işe gittim.işlerimi bitirince mesai içinde boş bi vakit olunca ilk işim neye girip sigarayı bırakmanın faydaları ve sigara içmenin zararları sigara bırakırken günler geçince vucutta ne gibi değişme iyileşme ve gelişmeler oluyo diye araştırmaya başladım ve özet bularak başlıklar halinde özet bi şekilde kağıda döktüm çıktısını aldım yanımda taşımaya başladım.her zorladıkça beni orda yazılanları okuyodum motive oluyodum.sigara tetiklediginde ağzıma karanfil atardım.yada ortamı değiştirir kendimi başka alana yönlendirirdim.önümü bi dayanma hedefi koymuştum işte ilk bir gün.ikünci gün 4 gün bir hafta iki hafta bir ay iki ay diye böyle katlamalı hedefler koymuştum derken sigarasız geçen 4 ayı bulmuştu.alışmıştım sigarasızlığa.bu kez sigaraya verdiğim parayı hergün sigara içermiş gibi biriktiriyodum.o para biriktikçe köşede o daha çok olumlu yönde etkiliyodu beni..sigaranın etkilerini artık yavaş yavaş vucudumdan atıyodum 8 ay sonrasında öyle hissediyodum.yürümem nefes alışverişim hızlanmış düzelmiş yüzüme kan can gelnişti .derken 3 yılı bulmuştum...bi anlık gafletiniz sil baştan herşeyi boşa çıkartabiliyo arkadaşlar.üç yılın sonunda yine başladım sigaraya.işte şimdi de korana gelince ülkemize şuan iki buçuk aya yakındır yine buraktım sigarayı.içmiyorum sigara..yine mücadele yine mücadele.irada meselesi..el ve ağız alışkanlığı..işi önce kafa da bitirmek lazım.korona virüsü sigarayı bırakmam için gerçek ve ciddi bi bahane oldu benim için.inşaallah yine uzun bir süre daha içmem..bu kez başarcazz temelli içmicemm..