Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    korayy Avatarı

Gerçek Adı
    Koray
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar, çok övdüler alternatif tıp dediler bu tedaviyle felçlileri ayağa kaldırıyor,yürütüyorlar dediler, bende kabul ettim bir seans bir uzman geldi, diğer seansı beklemeden para tuzağı olacağını düşünerek bıraktım. uygulayan yaptıran var mı? ya da bu konu hakkında kapsamlı bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Hadi geçmiş olsun! Ucuz atlatmışsın. Bence oraya kaptırmaktan son anda kurtardığın paranı al ve kendine güzel bi ziyafet hatta tatil ısmarla.

FELÇ, BUGÜN KOŞULLARINDA TEDAVİSİ İMKANSIZ BİR SAKATLIKTIR. DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDAN İNSALAR MİLYARLARCA DOLAR BÜTÇELERLE FELCİN TEDAVİSİ İÇİN BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPARKEN, (özür dilerim ama) BU OSURUKTAN İNSANLARIN OSURUKTAN DOLANDIRICILIKLARINA KANMAMAK GEREK. LÜTFEN BU TÜR MUCİZELERE İNANMAYIN.
    7 SENEDİR O KADAR ÇOK YALANDAN "MUCİZE" DUYDUM Kİ...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    korayy Avatarı

Gerçek Adı
    Koray
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eyvallah abi bende öyle düşünmüştüm. ilk seferide zorla oldu kıramadım bizimkileri. tedaviyi reddediyosun filan dediler tamam peki dedim sonra bu olayı bi fizyoterapiste anlattım o da aslında refleksojiye inanırım ama sana ne kadar faydalı tartışılır dedi. bide buraya taşıyım konuyu dedim. neyse şu an öyle birşeyle alakam yok. arada bi egzersiz yapmaya havuza filan gidiyorum o da çöküp kalmayım diye biraz ona para veriyorum.

Üye
    alp_alp Avatarı

Gerçek Adı
    Alper
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Koray bende Bülent abinin söylediklerine katılıyorum.
    Arkadaşım fizyoterapist ve bu konuda çalışmaları vardı refleksoji ye ile ilgili Hacetepe Üniversitesinin 1 haftalık seminerinede katılmıştı.Bana 3-5 seans uyguladı ama etkili oldu diyemem. Arkadaşım olduğu için de param gitmedi fakat butür şeyleri para için yapmak isteyen çok insan olduğuna eminim.Bizlerin daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.Mesela Akapunktur için bizim Balıkesir'de bir doktor vardı "Faruk Şahin"hatta tv yede çıkmıştır.Oda benim Mr bakıp bu uygulamayı deneyelim demiştir.Fakat bende hiçbir etkisi olmamıştı.Zaten bunlara ilk zamanlar inanıyor insan belli bir süre geçtikten sonra sende otamatik olarak kendini butür olaylardan soyutluyosun çünkü mantıklı düşünmeye başlıyosun.