Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 234 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vallaa bende duydumm bazı mankenlerrr yiyiyor yiyor sonra boğazına parmağını sokup kusupp atıyorlar ve böylece formdada kalıyorlarrr bazılarıda bildiğimiz pamuk lardan yiyorlarmışşşş ben kusmmayı bir kaç defa dendim içim dışıma çıktııııı

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Bol su ve yemek tabağınızı küçültmek işe yarıyor çikolatamın dediği gibi kalori hesabı yaparak yenildiği zaman herşeyi yiyebiliyorsunuz azar,azar,Bende 2 ayda 8 kilo verdim şu an kuş gibi hafifim,çok rahatladım kiloya hamallık yapmayın azim edin verirsiniz..

Üye
    Islık Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:41
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde sağlığımın bozulmaması için kilo almamam gerekiyor yıllardır aynı bedeni korumaya çalışıyorum.Sigarayı bırakınca bir buçuk ayda beş kilo aldım belki doğru değil ama sigaraya yeniden başladım eski halime döndüm.Sigaraya başlama ama ekmeği kesip düzenli spor yaparsan verirsin diye düşünüyorum.

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa bendede var kilo sorunu ben yürüyemiyorum ve göbek bölgesinden baya kilo aldım ne yapabilirim?:s

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum ben tatildeyim şu an. bu haftasonu dönüyorum izmirden adanaya. diyete bayramdan sonra devam etmeyi düşünüyorum. bu arada size bir sır vereyim 5 kilo aldım

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar tatilden döndüm. şimdi ramazan olduğundan kimse diyet yapmıyordur herhalde. zayıflama hapı aldım ama kullanmaya korkuyorum 1 tane içtim yemekten yarım saat önce içiliyor. denemek istedim. gerçekten de tok tutuyor. ama bu deneme 1 ay önceydi. şimdi ilaç öyle kutusunda duruyor ara sıra bakıp bayramdan sonra başlasam mı diyorum. kararsızım sağlığımı bozmak ta istemiyorum. bir yandan da bir kutu içsem bir şey olmaz diyorum. merak ettiğim aranızda bu zayıflama haplarından kullanan var mı? internette satılıyor. isim vermek istemiyorum.

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Bence hiç deneme, bunların ne olduğu belli olmadığı gibi sağlıklı ve kalıcı kilo verdirmiyor bunlar.
    Lida'yı duymayan kaldı bir arkadaş kalp krizi geçirip öldü.
    Benim iş yerimden bir arkadaşım herbalife'ı kullandı başlarda zayıflar gibi oldu ama bıraktıktan sonra daha fazlasını aldı.
    Benim naçizane tavsiyem. Hiç dokunma ona. Git bir diyetisyene öyle ahım şahım parada değil.Aylık ödeyeceğin para o ilaç parasından ucuzdur eminim.
    Diyetisyen sana beslenmeni diyet gibi işkenceye çevirmeden yani diyet değil dengeli beslenme proğramı ile öyle bir zayıflayacaksın ki buradan bas bas bağıracağına eminim.

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru söylüyorsun ben de kararsızım zaten.

----------

adana da gidebileceğim bir diyetisyen var mı.? bir de devlet hastanelerinde böyle bir uygulama var mı bilmiyorum varsa çok sevinirim

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

kararsız olacak bir durum yok.
    Ben tecrübelerime dayanrak söylüyorum.
    Ben diyetisyene gittim güle oynaya 4,5 ayda 20 kilo verdim.
    Bunun 17 kilosu yağ idi.
    Hemde ömür boyu bana lazım olan dengeli beslenmeyi öğrenmiş oldum.
    Gidin deneyin zaman geçirmeden.

----------

Merhaba Dilek,
    Devlet hastanelerinde var mı yok mu tam bilmiyorum ama olsa dahi fazla ilgili olacağını zannetmiyorum.
    Özel bir hastanenin diyetisyenine gitsen bence daha iyi olur. yarım saat 1 saat oturup sohbet ortamında her şeyi konuşup seninle ilgilenildiğini anlayacaksın.
    Eğer özel hastanelerin pahalı olmasından korkuyorsan ben sana söyleyeyim istanbulda şu anda benim diyetisyenim özel hastanede çalışmakta ve aylık 42,50 TL alınmaktadır.
    İstanbulda olupta gerek forumdan tanıdığım, gerek çevre ve akrabalarımdan olsun yaklaşık 15-16 kişi gönderdim ve hepsi de memnun kaldı.

Üye
    saglıklıyasam Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    22:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kolay kalıcı kilo kontrolü mümkün arkadaşlar %100 doğal %100 etkili ürülerle. Şahsen ben kendı adıma konusuyum bi yerden ürün aldım kullandım 1 hafta içerisinde 4 kilo aldım.Ama bu ürünün ne olduğunu buraya yazmıcam öğrenmek isteyen arkadaşlar bana ulaşşısn sebebı ise reklam olmaması için.Ürünleri kullandım ve gerçekten çok iyi sonuçlar aldım.Hem kilo verme konusunda hemde kilo verme konsunda dünyanın 70 ülkesinde faaliyetı olan 60 milyon kayıtlı memnun müşterisi var bence sizde hiç durmayın ve bu ürünlerle tanısın.Benımle irtibata gecmenız yeterlı olcaktır...

Üye
    1Umut Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlıklıyaşamdan reklamları izlediniz.
    Arkadaşlar kilo sorununuzu bazı hastanelerde diyetisyen var direkt oraya giderek verdiği tavsiyelere göre adım atın. Çünkü her insanın metabolizması farklı ve bu ciddi bir sorun teşkil edebilir sağlığınız açısından. Bunun için kan tahlili falan yapılabiliyor bazen. Kilonun sebebi bilinmeden direk şunu yeme bunu yiyebilirsin demek yanlış olur.

Üye
    saglıklıyasam Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aktif yaşamınıza destek verecek harika ürünler
    - etkin sağlıklı kilo kontrolü
    - sağlıklı beslenme
    - cilt bakım ürünleri
    - saç bakım ürünleri
    sağlığınızı tehdit eden
    dengesiz beslenmelerden kaynaklanan
    rahatsızlıklarınıza vereceğimiz
    gıda takviyesi ürünlerle
    hastalık riskinizi azaltabilirsiniz

Üye
    saglıklıyasam Avatarı

Son Giriş
    30.09-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlıkle urunler ilaç değildir bahsettiğim gibi sağlık bakanlığı ve tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı %100 etkili %100 doğaldırç

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herb........diye başlayan ilaç kalori hapı vitamin takviyesi cilt ürünleri saç ürüneri gibi kısaca hem içten hem dıştan bakım yapan bir dijital makinayaparmak basarak senin kilona göre ne kadar kalori ne kadar vitamin ,protein ,yağ,şeker ihtiyacını hesaplayıp vitamin proteyin kabsülleri ve toz ve sıvı içeçekler ile kilo promlemini alma verme şeklinde ayarlayan vede satış şekli saadet zinciri şeklinde olan alt üye ve üstte global üye zinciri ile çalışan her satılan üründen oturduğu yerde prim alan yönetim anlayışı ile çalışan usa menşeyli bir ürün hem kullanıcı hem satıcı olduğunda sistemden çıkışınız zor oluyor sebebi üst kademenin geliri azalacağı için belli bir değer ödemeden sistem sizi burakmıyor.
    bunu göz önüne alarak bu ürünleri kullanmayı düşünün.
    yoksa evdeki bulgurdan olursunuz...
    sodayı ilk bulanlar bizanslılardır.sebebi çok yiyince hazmetmek zor olunca bu durumdan kurtulmak için araştırırken bulunmuş ve imparator eşrafı rahatlamıştır..

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende özellikle uyarmak istiyorum. Sağlıklı olarak zayıflayan biri olarak.
    Çevremde bu tür ilaç değil Tarım ve sağlık bakanlığı onayıda olsa bırakın böyle şeyleri arkadaşlar.
    Ömür boyumu ilaç kullanacaksınız.
    Gidin diyetinizle görüşün, size has rejim reçetesi değil bakın üstüne basa basa söylüyorum rejim reçetesi değil dengeli beslenme programı yapsın ve uygulayın.Ve bu dengeli beslenmeyi öğrendiğiniz zaman da bu bilgiler size ömür boyu kullanacaksınız.
    Daha sonra ilerde istediğinizi yiyin ama sonuçta dengeye getirmek için ne yapmanız gerektiğini bildiğinizden sorun olmayacaktır.
    Benim amca oğlu aşırı kilolu idi. Bu tür onaylı takviyeleri kullandı fayda etmedi, cerrahi müdahale ile karın yağlarını aldırdı, ne eziyetler çekti.Benim diyetisyene gitti çok rahat kilo vermeye başladı.Bu budur arkadaşlar.

Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon