Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 61213141516
Toplam 234 mesajın 226-234 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çok teşekkürler, sağolun.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ihtiyacımız olan tüm besinleri vücudumuza aldığımızda hücresel beslenir metabolizmamızın düzenli çalışmasını sağlarız.düzenli çalışan metabolizmaya sahip bedende saçımız cildimiz güzelleşir,kilomuz da olması gereken seviyeye çok kolay gelir.Doktorlarında ifade ettiği gibi,artık herkesin besin takviyelerine ihtiyacı var.çünkü yediğimiz hiçbir şey eskisi gibi değil,gerçek besin değerlerini ihtiva etmediği için besin takviyelerine ihtiyacımız vardır.beyanatları doğrultusunda hepimizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için bu ürünlere ihtiyacı vardır.

Üye
    Nur1990 Avatarı

Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neymiş canım kullandığın ve nekadr süre kullandın fiyatı nekadr merak ettim almak isterm

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben tekerlekli sandalye kullanıyorum şuan diyet yapıyorum benim sorunum bizlerin tartılabileceği bir baskül yokmu sürekli abimden veya başkasından yardım almak istemiyorum. Görme engelliler için konuşan basküller varmış ben alsam üzerine oturduğumda doğru sonucu verir mi acaba ????

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Bacıbey;

sabah aç karnına 8-10 adet siyah kuru üzüm ye, muhakkak her yemekde çorba olsun midenizi rahatlatır,

zayıflamak için benim kullandığım ve bende etkisini göstdi, tansiyon hapı kullanan kesinlikle yapmasın,

sabah kahvaltıdan 1 saat önce aç karnına,
    Orta boy bir greyfut + yumurta büyüklüğünde zencefil + bir bardak su + acılığı gidecek kadar pekmez (1 çorba kaşığı kadar) karıştırıp için,
    sadece dikkat etmeniz her yemekte (sabah , öğlen , akşam ) 3 çeşitten fazla yemek yemeğin , ideali 2 çeşit olsun,
    hiç atlama yapmayın yani 5 gün yapıp 3 gün yapmama gibi, en az 3 ay en fazla 1 yıl verdiğiniz kiloya gelince bırakabilirsiniz.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa Bozbaş;
    Benim derdim zayıflamak değil kilo alabilmekti. Tavsiyeleriniz zayıflamak isteyenlerin işine yarayabilir teşekkürler yinede.

Yani, artık kilo sorunum yok. 10 kilo almak hayalim gerçek oldu. Bir ara 7-8 ay kadar sigarayı bırakmıştım 12 kilo aldım, sonra sigaraya yeniden başladım aldığım kilonun 3 kilosunu geri verdim. Yinede internetten yapılan ideal kilo hesaplamasına inanırsak tabii, ideal kilomdayım.. Mışım yani..

Eğer kilomdaki düşüş devam ederse ki edecek gibi gözüküyor çünkü sigara iştahımı kesiyor, öğün atlamama sebep oluyor, yeniden bırakmayı deneyeceğim de korkum bir 12 kilo daha alır mıyım acaba..

Valla alırsam o zaman garanti bu konudaki tüm zayıflama önerilerini biir biir uygulamaya başlamam gerekecek, korkuyorum ayol sigarayı bırakmaya..

Yani, sigara kullanıpta zayıfım diyen, zayıflıktan şikayet eden varsa bir denesin sigarayı bırakmayı. Sebebi sigara olabilir..

Üye
    Aslı* Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce 6 ay dukan diyeti yaptım. çok zayıfladım ama şimdi kat kat geri aldım. üstüne bir de tiroidim çıktı, ömür boyu ilaç kullanmam gerekiyor artık. şimdi 20 kilo vermem gerekiyor normal kiloma dönmek için.. diyetisyene de gittim ama olmadı.

ingilizce bilsem, afrikaya gönüllü giderdim. ordaki çocuklarımıza hem yardım eder hem de insanlık dersinden nasibimi alırdım. gerçi şu durumumda oraya gitsem beni linç etmeye de kalkabilirler. bunun için onlara kızamam. ne yapsalar haklılar. ha babam durmadan yiyoruz. ramazanda daha iyi idrak ediyor insan. "yahu tüm işimiz gücümüz yemek yemekmiş meğer" diyoruz. Rabbim, yiyecek lokma bulamayanların yardımcısı olsun.

bu konuda nefsime bir türlü söz geçiremiyor oluşum, benim acizliğim... bu cümleyle işin kolayına kaçıyor gibi görünebilirim ama çok denedim, olmuyor. sanırım sorunum psikolojik. Rabbime sığınıyorum, ibadetlerimi yerine getirmeye çalışıyorum ancak bu zayıflama meselesinde şeytanla kıran kırana mücadele içinde geçiyor ahir ömrüm.

Bir yandan da şöyle düşünüyorum. Böyle kilo almak, beni kibirden uzaklaştırıyor. Çünkü zayıfladığım dönemde iltifatlar ister istemez egomu şişiriyordu. kendimi beğenmeme sebep oluyordu ve bu da beni Allah'tan uzaklaştırıyordu. Belki de işlediğim günahların cezasıdır kimbilir. Yapanın da, yaptıranın da Allah olduğunu unutmamak gerekiyor. Böyle düşününce Rabbime yürekten şükrediyorum ama sağlığım için zayıflamam gerektiğini de biliyorum.

Üye
    fuat02 Avatarı

Gerçek Adı
    FuaT
    Son Giriş
    09.03-2014
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şuan ben 18 yaşındayım ve boyum 1.80 kilom ise 130 bana yardım edeblirmisiniz? gerçekten bu 3 aya kadar yarısını verebilirsem çok sevineceğim.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sıradan diyet programlarında kişi hep açtır.ihtiyacı olan besinleri yeteri kadar almadığı için enerji seviyesi düşük olur.şeker ve tansiyon dengesizleşirken bir süre sonra sağlık sorunları yaşamaya başlayabilir.yine yeteri kadar beslenemediği için bağışıklık sistemi zayıflar.tüm bunların yanında sağlıklı bir program uygulamadığı için bedeninden giden kilo değil kas kütlesi olur.buda kaslarsa ciddi oranda kramplara ve ağrılara neden olur....şunu lütfen unutmayın! Diyet yaparak değil, sağlıklı beslendiğiniz takdirde kilonuzu kontrol altına alırsınız.....hücrelerinizi sağlıklı beslediğiniz sürece hasta olmaz, şu an yaşadığınız bir çok rahatsızlıktanda kurtulabilirsiniz.

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 61213141516