Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 28910111213141516 SonSon
Toplam 234 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kilo yaşla birlikte artmaya başlıyor.gençlik kilomuzda kalamıyoruz hiç birimiz. bu yüzden metabolizmayı hızlandırmak gerekiyor. baharatlarda metabolizmayı hızlandırıyormuş. ama zaten az yiyorsanız kilonuzun çok fazla artacağını sanmıyorum. hamur işi ve tatlı yemeyin

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar su için!su için!su için!yemek yıosunuz hıc su ıcmıosunuz sonra 2 saat sonra acıkıosunuz su ıcersenız saatte 1.5-2 bardak acıkmadıgınızı goreceksınız!bırde bıseyler yemeden once 2 bardak s için sonra bakın neler oluyo en azından kılo almıyosunuz!bırde ekmegı bırakın cok canınız cekerse uno ekmek alın marketten ve ınce bır dılım yıyın kesıo ınsanı beyaz unlu ekmek gıbı cok ekmek canınız ıstemı!su ıcmessenız bu iş olmaz...

Üye
    urmaz Avatarı

Son Giriş
    28.10-2010
    Saat
    21:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim kilo vermem lazım oldukça iyi bir diyet uyguluyorum buna rağmen üç haftadır kilo vermem durdu acaba kilo vermeye yardımcı olduğunu iddia eden ürünlerden kullanıp ta memnun kalanınız varmı varsa ürünün adını ve nasıl kullandığını yazarsa çok sevinirim bir de şu zayıflattığını iddia eden biyolojik bantlar çıktı onlardan kullanan var mı ben yürüyemiyorum o yüzden spor yapamıyorum şimdiden teşekkür.

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ekmegi kestim 30 dkka yürüyüş 10 dkka bisiklet yapıyom 5 gün oldu birsey hissetmiyorum sizce sonucu ne zaman almaya baslarım

Üye
    urmaz Avatarı

Son Giriş
    28.10-2010
    Saat
    21:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hafta da bir tartılın daha önce yani her gün tartılmayın inşallah verirsiniz diyette sabır kararlılık lazım ben nerdeyse yedi aydır diyetteyim ilk bir hafta kilo kaybı olmayabilir vücut direnç gösterir sizde diyette direnç gösterin başarılar.

Üye
    emelb. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dilek deniz Mesajı Gör
    kilo yaşla birlikte artmaya başlıyor.gençlik kilomuzda kalamıyoruz hiç birimiz. bu yüzden metabolizmayı hızlandırmak gerekiyor. baharatlarda metabolizmayı hızlandırıyormuş. ama zaten az yiyorsanız kilonuzun çok fazla artacağını sanmıyorum. hamur işi ve tatlı yemeyin
    öncelikle merhaba bir film ararken bulşdum siteyi ilk gözüme çarpan konulardan oldu bu. zira 22 yaşındayken seksen küsür kiloydum o dönemde gece işçisi olarak tornacılık yapıyordum hiç tatilimde yoktu belki be sebeple belki başka sebeplerden olacak kilomun farkında değildim... lakin nisan ayı başlarında iş pantolonumun bana olmadığını bel kısmının bol gelmeye başladığını fark ettim her kadın zayıfladığını fark edince kilosu ne olursa olsun malum bu durumdan hoşlanır. lakin sürekli kilo veriyordum ve kıyafetlerim artık olmamaya başlamıştı cidden iyice hoşuma da gitmeye başlamıştı haziran ayında kan kızılaya kan vermeye gittim lakin kan alamayacaklarını ancak bana yettiğini söylediler çok şaşırmıştım zira yılda iki kez kan veriyordum. o gün karavanda ki tartıya çıktığımda daha da şarşırdım zira altmış bir kiloydum. korktum zira abime kanser teşhisi konmuştu aynı dönemde iş yerinde biri aıds teşhisi sebebiyle işten ayrılmıştı kesin hastayım diyip doktora gittim tepeden tırnağa muayene oldum gayet sağlıklısın dediler o günden sonra da ne kilo aldım ne de çok fazla verdim şu an elli üç kiloyum. acaba neden bu kadar kiloyu bir kaç ayda vwerdim diye düşündüm ancak hiçbir sonuç alamadım. açıkçası yazıları makalaleri ve kitapları da karıştırmama rağmen kendi tezimle ilgili sağlam bir delil bulamamış olsam da şunu düşünüyorum artık: ergenlik dönemine girdiğinizde zayıfsanız zayıf kalıyorsunuz bir dönem sonra şişmansanız şişman(lütfen bunu yanlış anlamayın herhangi bir bilimsel açıklama değildir bu)

size şunu önerebilirim lütfen kürlerle ümitlenmek yerine sık yemek yiyin normalde üç öğün yiyorsanız ekmeği azaltın ve ara öğün yapın kendinize ceviz çok doyurucu bu konu da. ceviz ve üzümü yanınızdan ayırmayın açlık hissettiğinizde üç ya da dört adet bu yemişleri yiyin inanın midenizde ki açlık hissinin gittiğini fark edeceksiniz ancak bunlardan önemlisi doktorunuzla görüşüp kaç kilo olmanız gerektiğini öğrenin

Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Selam arkadaşlar. Malum biz engellilerin yürüme işi zor. Masa başında çalıştıgım içinde hep kilo alıyorum. Acaba nasıl zayıflayabilirim. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

yapabildiğiniz hareketleri hergün düzenli bir şekilde yapmaya çalışısn.bol su sebze ve meyve tüketin. asla kola cips çerez gibi şeyler tüketmeyin. tuzu aza indirin ve ne olursa olsun tatlıyı tok karnına değil aç karnına yiyin.tok karnına yenilen tatlı kilo,aç karnına yenilen tatlı ise enerji yapıyor. herhangi bir rahatsızlığınız yok ise,bunları yaptığınız takdirde kilo vermemeniz mümkün değil.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

vücudun ne kolaya nede cipse ihtiyacık yoktur çünkü içerinde ihtiva eden maddeler açısından bilakis oldukça zararlıdir.

Üye
    sessizfırtına Avatarı

Son Giriş
    07.06-2010
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

genelde sebze tüketeceksiniz et, balık haftada 1 er kez yeterli olur sanırım ve masadan aç kalkmalısınız.3 ana öğünün haricinde 2 de ara öğünde meyve,yogurt tarzı besinlerle beslenmelisiniz.sabah kahvaltısı hariç yemeğinizde 1 dilim ekmekten fazlasını yemeyeceksiniz sabah kahvaltılarında 2 dilim olabilir.birde akşam yemeğinde az zeytin yağlı az tuzlanmış bol salata yemelisiniz.bu arada en az 2 litre su içmelisiniz.akşam 7 den sonra sadece 1 meyve veya 1 kase yoğurt olmadı 1 bardak ayran içebilirsiniz.basit bir dille anlatmaya çalıştım ayrıntılara girmedim.

aslında bir doktora gidip ondan yardım almanız daha doğru olur..

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Az, Fakat Sık Öğün Sistemiyle,
    Meyve Ve Sebze Ağırlıklı Beslenmenin,
    Beyaz Ekmek Yerine, Esmer Ekmek Tüketmenin,
    Ve Bol, Bol Su İçmenin, Faydalı Olacağını Düşünüyorum ..

Üye
    öğretmennn Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bence enerji harcanmadan olmuyor. Zayıflama hap ve bandını aldım sonuç degişmedi kilom da.hepsini denedim olmadı.yürümek lazım onuda biz hergün yapamıyoruz.bu sefer yeni bir bitkisel ilaç deneyecem. Ilacın adı bios life s

Üye
    sessizfırtına Avatarı

Son Giriş
    07.06-2010
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

lütfen bitkisel ila denemeyin ben zarar gördüm.bakanlıktan onaylıydı birde.ağızda kuruluk yaptı ve boğazımdaki kılcal damarların patlamasına neden olmuş 3 gün ağzımdan kangeldi.ayrıca karacğere zararı varmış.siz hangisin kullanacaksınız pek tanımam ilaçları ama tavsiye etmem.egzersiz yapamayabilirsiniz ama biraz sabır kimi insanın bünyesi hemen kilo veremez az sabırlı olun.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

biraz mantıklı olmak gerektiğini düşünerek kendi tercihiniz olan bitkisel ilaç almamanızı öneririm. bu hiç doğru olmaz. aksine belki yan etkisini çok ağırda yaşayabilirsiniz ve kilo vermek yerine sağlığınızdan olabilirsiniz

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ukeşke su sigarayı bende bırakabilsem be.negüzel bıraktığınız için sizi tebruk ediyorum.maviş seni tanıyorum senin fazlalığın yokki bence hiç uğrasma.

Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 28910111213141516 SonSon