TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersin6161 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2019
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba yaklasık 5 ay önce havalar soguk iken 20 dakkada 1 sıkısık sekilde idrara cıkma hissi yanma ve az sekilde icin doktora gittim
    Kan ,idrar ve ultrason tahlili yaptırdı temiz cıktı.. Enfeksiyon oldun dedi ve capri antibiyotik verdi

2.haftasında duzelme oldu ama bıraktım 1 2 gun durum nedir diye tekrar basladı

Sonra doktor efeksiyon tekrarladı dedi. Yine antibiyotik verdi 2 ay kullacan dedi, Kullandım Ve sıkısık sekilde az idrara cıkma sorunum duzeldi.

Bu seferde Dolu sekilde idrara cıkma sayım arttı. Su icmesemde idrara cıkıp dolu akıyor cıktıgımda Yine gittim doktora vesifix verdi duzelmedi sonra betmiga verdi Oda ise yaramadı bana dahiliye bir gorun dedi ne yapmalıyım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.913
    Verilen Beğeniler
    3.501

@ersin6161

İdrar kültürü ile mi antibiyotik verdi yoksa kafasına göre mi?

Üye
    ersin6161 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2019
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Tahlil yaptı Capri verdi
    Şuan baska bir urologa gittim ANLATTIM bana Şu sonda cubugu ile Yapılan test urodinami yaptır gel dedi. Biraz sikıntılı ama mecburum

Üye
    Tunes Avatarı

Son Giriş
    05.01-2021
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım ben sana doğal bir tarif vericem umarım sende de işe yarar fakat kulladığın ilaçlardan dolayı doktoruna ilaçlarla olumsuz bir durum yaratır mı sor istersen ilk önce. kabuğu sarı olan soğan yani beyaz soğan deniliyor. bir su bardağı kadar kaynamış suyun içine bu soğanın dışının ve kabuğunun temiz olduğundan emin olacak şekilde yıkayarak bu kaynamış suyun içine at ve bu sekilde 5-6 dk demlenmesini bekle ocağın altı kısık olsun.

ılık şekilde sabah aç karna ya da akşam yatmadan önce günde iki defa ya da bir defa olacak şekilde 15 gün için fakat bu tarif kanı sulandırdığı için 6 aylık periyotlarla yap. idrar sistemimiz dışında bir çok şeye faydası var kardeşim umarım sana faydası dokunur. çok geçmiş olsun.