Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaplancark1 Avatarı

Gerçek Adı
    ferhun
    Son Giriş
    04.06-2009
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul/fatih
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar, ben ferhun. 33 yaşındayım. benim de sağ kalça çıkığım var.
    eskiye nazaran ağrılarım oldukca fazlalaştı ve hareketlerimin bazıları kısıtlı hale geldi. ben de ameliyat olmak istiyorum fakat kararsız kalıyorum...
    cerrah paşada bir ortopediste gittim, bana "şu anda durumun iyi yaşın biraz daha geçsin öyle ameliyat ol" dedi
    ama geceleri yattığımda ağrılarımdan artık çok az uyuyabiliyorum. ameliyat olan ve olmaya karar vermiş tüm arkadaşlarımın önerilerini bekliyorum.

şimdiden çok teşekkür ederim.

Üye
    gulenyuz Avatarı

Gerçek Adı
    gülen
    Son Giriş
    04.07-2010
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    olmak istediğim yerdeyim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşım..yazını yeni gördüm bayada olmuş ama yinede cevap yazmak istedim..ben cerrahpaşada tedavi oldum..4 kez ameliyat oldum kalçadan...memnunmuyum?değilim aslaaa mahvettiler beni..ama benimkiler şansızlıkla da alakalı..fakat ordaki drlar ilgilenmiyor paran yoksa perişansın bilesiniz...çok geçmiş olsun...

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende 34 yaşındayım ve ağrılarım çok oluyor. çörekotu yağı sürüyorum o çok iyi geliyor. sanırım bu ağrılar kireçlenmeyi gösteriyor doktora gitmedim ama böyle düşünüyorum. kireçlenmeye iyi gelen bir çınar ağacı yaprağı kürü varmış. onu uygulamayı düşünüyorum daha denemedim

ibrahim Saraçoğlu Kireçlenme için çınar yaprağı kürü

Prof. Dr. İbrahim SaraçoğluKireçlenmeye karşı kurutulmuş olgun çınar yaprağı kürünü öneriyor.

Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye karşı Çınar yaprağı kürü :
    Hazırlanışı: 1 su bardağı klorsuz suyun içine 1.5 yemek kaşığıkurutularak ufalanmış olgun çınar yaprağı koyarak 1 dakika (daha fazla değil) kaynattıktan sonra ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün .

Uygulanışı: Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında aç karnına 1 bardak, Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında aç karnına 1 bardak için.

Bu uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara verin. Tekrar 15 gün daha uygulayın.

Dikkat: Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır. ve aç karnına içilmelidir.

Şikayetlere göre dönem dönem tekrarlanabilir.