Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alpertunga Avatarı

Son Giriş
    10.05-2009
    Saat
    18:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Otoimmün Hidropz Hastalığın Vardır.. Şu An Kanal İçi Cihaz Kullanıyorum..Bir Kulağıma Koklear İmplant (Biyonik Kulak) Yapılacak.. Sizlere Bir Sormak İstedim.. Saten Tüm Türkiyedeki Kbb Prof.gittim ama belki sizin bildiğiniz doktorlar vardır ; belki yardımınız dokunur dıye konuyu acmak istedim yardımlarınız için şimdiden teşk.ederim.
    Kesin Tedavisi Yok DEnildi Bana Hacettepe Gibi Üniversite Hastanelerinde.. (otoimmün Hidropz hastalığı hakkında) Bildikleri Varsa paylaşanlara teşk.ederim şimdiden.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nasil bir hastalik oldugunu bilmiyorum sizin hastaliginizi cok gecmis olsun
    kanal ici isitme cihazi kullandiginiza gore koklear implant taktiracaginiza anlam veremedim
    isterseniz biraz erteleyiniz isitme kaybiniz cogalirsa mecbur kalip daha iyi secenek olmazsa ki o zaman bile tavsiye etmem
    bende bir koklear implanzedeyim implanti aldirdiktan beri basdonmelerim kulak cinlamalarim canimdan bezdirdi
    azda olsa duyan kulagim ameliyatla tikaldigi icin kulak cinlama degil feryatlarini bastirmak icin isitme cihazi bile takamiyorum
    kbb doktorlarida sohret para pesinde hemen imlant yapmaya kalkiyorlar bilesiniz
    acisini az da olsa isiten kulagimizi kaybeden moral cokuntuleriyle basbasa kalan bizler oluyoruz