TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muradhan Avatarı

Son Giriş
    28.12-2016
    Saat
    22:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar yaşım 42 ve hikayem 12 yaşından beri geçirdiğim bir elim kazadan sonra başladı ameliyatlar ard arda geldi ve sonuç mitrofonof uygulandı 2007 senesinde ama total inkontinans kesilmedi tabiki ve en son çare olarak ürostomi tavsiye etti doktorum
    araştırma içerisindeyim nacizane bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim acil şifalar cümlemize saygılar.

Üye
    canmanay Avatarı

Gerçek Adı
    canmanay
    Son Giriş
    20.01-2020
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

4 yıldır popo kısmında bası yarası var son birkaç aydır yara idrar yollarına intikal etmiş durumda idrar yolunun popo kısmında 4 cm'lik kısmı açıldı sonda kullanmasan idrar alttan akacak 3-4 doktora gittim istanbul medikal hastanesinde Selami albayrak sistostomi yapalım dedi kocaeli üni.cüneyt hocaya gittim ürostomi diyor.bu olay beni fazlasıyla tedirgin ediyor çalışıyorum ve göbeğimde torbayla dolaşacağım bu olay psikilojik ve gündelik hayatta tedirgin eder.söyleyeceğiniz birşey paylaşmak istediğiniz tecrübe veya önerebileceğiniz doktor olursa paylaşın lütfen

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.612
    Verilen Beğeniler
    3.077

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Deneyimi olan arkadaşlarımızın paylaşımlarını bekliyoruz?