Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben zaten serabral palsiydim ki üzerine birde sle+söjogren sendirom olduğumu 4 yıl önce öğrendim. ama bazı temel şikayetlerim zaten 10 yılı aşkındır vardı. yani gecikmiş bir teşhis dolayısıyla tedavi de gecikti ve sonuçta defalarca kalp krizi geçirdim. enson durum: sistemik lupusun akut kardiak ve akciğer tutulumu vs vs...

konuyu araştırırken kök hüçre tedavi olabildiğini okudum, araştıracağım:Sağlık Bilgileri: Sistemik Lupus Eritematoz Tedavisi
    Famillial Mediterranean Fever • Başlık görüntüleniyor - Lupus
    http://www.klinikgelisim.org.tr/kg_10_1/12.pdf

https://www.facebook.com/groups/218678778264112/

https://www.facebook.com/groups/867962813216130/
    gibi guruplar var.

aynı rahatsızlığı yaşayan arkadaşlardan ricam günlük yaşama dair tedavi vs deneyimlerimizi lütfen paylasarak birbirimize destek olalım. ruh durumuzu geliştirdiğimiz, mücadele yöntemlerimizi, ilaç ve olumlu olumsuz etkilerini, hatta kan sonuçlarını etkin paylasarak birbirimize olası ip ucu verelim. böylelikle hem hastalığın tanınarak tedavisinin geliştirilmesine hem de yaşam kalitemizin artmasına katkıda bulunabiliriz...

Üye
    ahmetk0661 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
    İç Hastalıkları Anabilim Dalı
    Romatoloji Bilim Dalı

Romatoloji Ünitesi'nde romatolojik hastalıkların tanı ve tedavisine yönelik poliklinik hizmetleri ve klinik çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bölümümüzde tanı ve tedavi açısından değerlendirilen hastalık gruplarının açılımı daha ayrıntılı olarak iltihaplı eklem hastalıkları (romatoid artrit), iltihaplı bel romatizması (ankilozan spondilit), sedef romatizması (psöriatik artrit), bağ dokusu hastalıkları, sistemik lupus eritematosus, antifosfolipid sendromu, skleroderma, inflamatuar kas hastalıkları (polimyozit/dermatomyozit), Sjögren sendromu, damar iltihapları (vaskülitler), Behçet hastalığı,ailesel Akdeniz ateşi, osteoporoz ve osteoartrit gibi hastalıkları içermektedir.

Bölümümüzde poliklinik hizmetleri 4 muayene odasında verilmektedir. Hastalar asistan ve uzman doktorlar tarafından hikaye ve muayeneleri yapıldıktan sonra, gerekli hallerde öğretim üyeleri tarafından da değerlendirilmektedir. Hastaların yukarıdaki hastalıklarla ilgili laboratuvar değerleri de aynı düzen çerçevesinde yapılmaktadır. Hastalara uygulanacak tedavi kararları uzman ve öğretim üyeleri tarafından belirlenmektedir. randevu tel. 4444444 burayla görüşüp muayene olup ona göre kararınızı verin derim, Allah yar ve yardımcınız olsun.

Üye
    htcaky Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba geçmiş olsun. bende 13 yıldır skleroderma hastasiyim. Çok zor dönemler geçirdim ama şimdi iyiyim. Sosyal hayatımı devam ettirebiliyorum . Hastaliginizi kabullenip onunla birlikte yaşamayı ogrendiginiz zaman atlatmaniz daha kolay oluyor.

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

ankara üniversitesinde fmf gibi testler olmadığı için hacettepe ye başladım hayırlısı

Üye
    htcaky Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba @düşle sende reyno fenomonide varmı?

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

var ayrıca romotoid ardriti andırır dayanılmaz agrılar

Üye
    Melek turhan Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba kizima capada ocak tatilinde lupus teshisi koydular bu kadar ciddi ve hangi orga nasil nesilke ne siklikla tahrip edecegi belli olmayan ve henuz bu taniya uygun poliklinik acilmamis tahliller aylar sonraya atiliyor diger hastalara gec kalinmis teshis diyorlat fakat bu sekilde tum tahlillwri aylara yayarak zaten kendileri rahatsizligi hastalarin vucudunda yayilmasina sebep olarak gec teshis olusumuna sebep oluyorlar dahada dikkatli hassas itinali davranilmasi hem beni hem diger hastalari cok memnun eder diye dusunuyorum ve hatta labratuvar calismalari deneylwr olmali eminim ben de dahil bu arastirmaya maddi ve manevi destek olmaya hazir bir suru hasya yakini olacaktir ilgililere teşekkürler @ahmetk0661

Üye
    Buralımstf Avatarı

Son Giriş
    14.05-2017
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bişey soracaktım ben ama iki defa atardamar fazla büzülmesinden dolayı iki defa kalp spazmı geçirdim askere alırlarmı beni