Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mete özgür Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ben 6 ay önce kalp krizi geçirdim koroner kalp hastasıyım ef %35 40 civarında.yüksek tansiyon ve insülin li diabet hastasıyım.mide rahatsızlığından dahiliye doktoruna gittim genel anestezi altında endoskopi yapılıp biyopsi yapılacak dendi müdahaleden 4 gün önce ilaçlarımı (kan sulandırıcı ve bırılanta gibi)bırakmamı istediler bende bunun üzerine kalp doktoruna gittim ve bu ilaçları bırakmamı istediklerini söyledi doktor bana kesinlikle bu ilaçları bırakmamamı yoksa hayati tehliken olur dedi ve bir yazı verdi ilaçlarımı kullanırken bu müdahalenin (Endoskopi ve bioyopsi)yapıla bileceğini belirten bu kaşeli imzalı yazıyı Endoskopi yapacak doktora verdim oda bana sorumluluğu kap doktoru aldıktan sonra benim için sorun yok yaparız dedi.bir ben hastahanedeyken yine bir kalp hastası amca endoskopi bölümüne gelip kendisine yapılacak işlemi tehlikeli diye iptal ettirdi şimdi bende endişe ediyorum böyle bir olay başına gelmiş arkadaşlardan bir öneri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Bunun yerinin burası değil doktor olduğunu düşünüyorum.
    Ancak endoskopinin nasıl bir şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda sorun olacağını sanmam.
    Ancak gastroskopun zayıf bir dokuya zarar vermesiyle ya da biyopsi için parça alımı esnasında oluşabilecek kanamanın durmasını kan sulandırıcı dediğiniz ilaç zora sokacaktır. Bu tür ilaçlar kanı durultarak pıhtılaşmayı oldukça geciktirirler.

Üye
    mete özgür Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler