Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar.Uzun süredir Kronik tansiyon ve diyabet hastasıyım
    Son zamanlarda ayaklarda ve bileklerimde şişmeler,arasıra böbrek ağrılarım olmakta.Doktora gidip şikayetlerimi anlattım.Tahliller yapıldı,kan-idrar vs.
    Herzaman ki tahlillerim gibi kan değerleri bozuktu.Şeker 220 çıktı.Kolesterol yine yüksekti vs.Dikkatimi çeken ise idrar tahlili oldu.Protein + çıktı tahlilde.Delix 2.5 yazdı doktor.Ama pekde önemsemedi bu durumu.

Deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum buradan.Bir üroloji yada nefroloji uzmanına görünmelimiyim sizce? Bu şişlik ve ağrıların sebebi proteinin idrarda çıkması olabilir mi? Malum böbrek önemli bir organ.Şayet endişe edilmesi gereken bir durum varsa önlemimi alayım erkenden diyorum.Herkese sağlıklı,mutlu günler temenni ediyorum.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Böbrek rahatsızlıgı varsa tansiyonda buna eşilk ediyor malesef şişliklerde arkasından geliyor , yorulmamanız lazım ben şahsen yorulunca vucudum şişiyor böbrek zorlanmadan dolayı agrıyor ,yorulmamaya çalışıyorum birde tansiyon ilaçlarımı düzenli kullanıyorum ,ayrıca her insan kendi kendinin doktorudur sizi en iyi siz tanırsınız tuzlu yemeyin birde şilik olunca maydonoz kaynatıp içiyorum iyi geliyor şişlikleri atmak için ,bitkisel yöntemlerden çok fayda gördüm , dahada geçmezse doktora gidiyorum ... size çok geçmiş olsun...