Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kiyasettin Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar Kronik Hepatit B hastası olup sürekli ilaç kullanan ve bu rahatsızlık sonucu vergi indirimi için sağlık kuruluna başvurmuş arkadaşım varmı varsa kurulundan ne sonuç çıktı paylasirsaniz sevinirim vede inşallah istediğiniz sonucu almissinizdir.

Üye
    unsal.esen Avatarı

Son Giriş
    20.09-2017
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Öncelikle Kronik Hepatit B hastalığının hangi düzeyde olduğunun belirlenmesi gerekiyor. İhtiyaç duyulması halinde karaciğer biyopsisi yapılabilir. Hastalığın hangi düzeyde olduğuna bakılarak tedavi yapılıyor. Haftada bir iğne ya da günde bir tablet gibi değişik tedaviler var.
    Vergi indirimi konusu ise yukarıda bahsettiğim hastalık düzeyine ve karaciğere verdiği hasara göre belirleniyor.
    1.Sınıf %15, 2.Sınıf %30, 3.Sınıf %50, 4.Sınıf %95 olarak tanımlanmış durumda.

Üye
    jumanji Avatarı

Gerçek Adı
    eren
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hepatit b taşıyıcısıyım. aynı zamanda ms hastasıyım. msten dolayı yüzde 68 almıştım hepatit b taşıyıcılığından vermemişlerdi diye hatırlıyorum. aynı zamanda hergün düzenli olarak mivux 100 mg içiyorum. son tahlillerde iyi düzeyde olduğunu söyledi doktor.

Üye
    kiyasettin Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @jumanji
    Senin Durumun Kronik değilmiş demekki biopsiye gerek görülmedi ise zaten karacigere bir zarar vermemiştir.Hiç Ast ve Alt yani Karaciger enzimlerinde yukselme olmamış anlaşılan fakat ginede HBS AG pozitif Anti HBS negatif işe yüzde 15 verilmesi gerekirdi.