Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    merve2012525 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Merve 21 yaşındayım ilk bel fıtığı ameliyatını 17 yaşında oldum şimdi yine tekrarladı yine ameliyat diyor doktorlar platin takılacak dediler çok dikkat ettim ameliyat sonrası ama sinir stres üzüntü yine tekrarlatti bence ameliyatı ne kadar uzatırsanız sizin için iyi üzüntü sinir stres ağır kaldırma eğilme gerilme den uzak durun sert mekanda uyuyun ben korse hiç kullanmadım herkese bol şifalar diliyorum

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

ameliyat önemli, gerekli durumda ihmal edilmemeli. Hastalık artıyorsa alanında uzman doktorların kesin görüşü alındıktan sonra geç kalınmadan müdahale edilmeli... Allah şifa versin..

Üye
    Vetbbc Avatarı

Son Giriş
    10.03-2016
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben yaklaşık 3 hafta önce bel fıtığı ameliyatı oldum, mikrodisektomi (mikroskop altında) L4 bölgesinde. Ameliyattan sonra inanın çok ağrı duymadım. 1. Gün hastaneden çıkardılar, evde 1 haftalık dinlenme süreci verdiler. Bu süreçten sonra yavaş yavaş dışarı çıkıp kısa yürüyüşler yaptım, işimde ağır yük olmayan yerlerde çalışabildim. 2. Hafta artık hareketlerımın hızlandığını hafif olan ağrı sıklığının azaldığını yaşadım. Şimdi 3. Haftadayım ve her geçen hafta daha iyiye gidiyorum.
    Bel fıtığı ameliyatından sonra şunu anladım, vücudumu yormadan yasamaliyim, agir yuk kaldirmamaliyim, egilip kalkarken,bilgisayarin basindayken,tuvaletteyken her yerde vucudumu koruyarak kullanmaliyim. Mevcut yasam sartlari beni firik etti degismesi lazim...

Başlığın Etiketleri