Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yakın zamanda kullanmaya başladığım abizolu internette okuduğum bir yazı için affınıza sığınarak ms hastalarına sormak istiyorum Abizol gerçekten ms hastalığına yol acıyormu kullanıpta sonrasında ms hastalığın yakalanan varmı

Abilify, Aripa, Abizol vs Kullanmadan Önce Bunları Biliniz - Psikoloji Forumunun ilk Adresi

Üye
    Deniz_lee_lee Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Abizol isimli ilacı annemde yaklaşık 2 yıldır kullanıyor.Kendisi psikolojik destek görüyor,psikiyatri doktoru verdi bu ilacı.
    Gerekten ağır bir ilaç.Annem ilk kullanmaya başladığında çenesini istemsiz olarak hareket ettirmeye başlamıştı,sürekli hareket ettiriyordu ama kendisi farkında değildi.Daha sonra doktoruna söyledik,kullandığı dozu yarı yarıya düşürdü ve istemsiz hareketleri geçti.
    MS ile ilgili söylediklerinizi ilk defa duydum, kanıtlanmış böyle bir yan etkisi olsa doktorlar yazmazdı herhalde.
    Aklımızda bulunsun yinede tekrar doktora kontrole gittiğimizde kendisine de bi soralım.

Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Deniz_lee_lee

bende internet araştırmamda gördüm ne derece doğru bilemiyorum ama insanı ürkütüyor
    ilac bende farkedilir yan etki yapmadı ben 5mg kullanıyorum yatarken
    hatta ilk bastaki gibi yarıma düşürücem sanırım yakında pek değişen bişey yok yarım ile tam arasında