Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sonuçtan sizleri haberdar ederim demiştim.5 ocak ta titresyon testine girdim ama maalesef,ne Cpap nede Bpap cihazı yeterli olmadı.Apneler uyku süresince devam etmiş.Ayın 18 inde bu defa Bpap st cihazı uygulandı,yani yeni bir titresyon testine girdim.Sonuç henüz çıkmadı sanırım 1 haftaya kadar belli olur ama bundan da ümidim yok.Çünki nefes durmalarım devam etti.Çok defa nefessiz kalarak uyandım yine.Bakalım bu testte olumsuz olunca Doktor ne tür bir plan uygulayacak başka ne tarz bir cihaz deneyecek buradan yazarım.

Üye
    hüseyin 10 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben baya alıştım artık sorunlarım bitti makineyle alakalı merak ettiğim birkaç soru var gün içinde çok çabuk yoruluyorum o kadarki evin içinde dahi gezinirken tıkanıyorum kilo hiç veremedim sizin gündelik hayatta iyileşme oldumu

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bipap st cihaz yazıldı.Şuan kullanmaktayım.Sabahları kalktığımda yorgunluk ve uykusuzluk hissim kalmadı.Ama efor esnasında,tıkanmalar oluyor.Bazen çorabımı dahi giyerken nefessiz kaldığım oluyor.Bu kilo ve Koah rahatsızlığı varsa bununlada alakalı bir durum.Özellikle kilolu olmak tıkanmalardaki ana unsur.

Üye
    hüseyin 10 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    koah teşhisi konmadı fakat uyku apnesi olmadan önce nefes almada güçlük çekiyordum ve göğsümden ses geliyordu nefes alıp verişlerde yanımdaki de duyar hale gelmiştişuan makineyi kullanıyorum o ses kesildi yanlız biraz yol yürmeye başlayım tıkanıyorum çiftçiyim yoğun işimiz oluyor yazın o yüzden soruyorum bir tedavisi varmı bunların

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12